21. Dönem POMEM 12 Bin Polis Özel Harekat PÖH Alımı Yapılacak Mı?

21. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezine 12 bin Polis Özel Harekat PÖH alımı yapılması bekleniyor. Peki alım yapılacak mı, detaylar nedir.

21. Dönem POMEM 12 Bin Polis Özel Harekat PÖH Alımı Yapılacak Mı?

Emniyet Genel Müdürlüğünün ihtiyaçları doğrultusunda Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlar ile polis aday öğrencisi alımları gerçekleştirilmektedir. POMEM alımlarına bilindiği üzere son zamanlarda hız verildi ve dönem dönem alımlar yapılmaya başlandı.

20. dönem POMEM alımı normal polis sınıfı için yapıldı ve 21. dönem POMEM alımının Polis Özel Harekat sınıfı için yapılacağı belirtilmektedir. Yozgat ili POMEM müdürü tarafından yapılan açıklama ile 21. dönem POMEM alımlarına toplam 12 bin kişilik polis aday öğrencisi alımı yapılmasının planlandığı açıklandı.

PÖH ALIMI YAPILACAK MI

Terör olaylarını artması ve operasyonların hız kazanmasından dolayı yeni dönemlerde Polis Özel Harekat alımı yapılması beklenmektedir. 20. dönem alımlarında 10 bin kişilik sayı tutturulamadı ve hali hazırda EGM bünyesinde istihdam eden PÖH sayısının da yetersiz olmasından dolayı 21. dönem POMEM'e PÖH sınıfı için alımların yapılması beklenmektedir.

Yozgat ili POMEM müdürü tarafından yapılan açıklama ile 21. dönem POMEM'e 12 bin polis öğrencisinin alımı yapılmasının planladığı belirtildi. POMEM müdürünün bildiği bazı bilgiler olduğundan dolayı böyle bir açıklamayı yaptığı tahmin edilmektedir. Buna göre 21. dönem POMEM'e PÖH sınıfı için polis alımı yapılması ve toplam 12 bin kişilik alımın gerçekleştirilmesi beklenmektedir.

PÖH DOĞU ve BATI İLLERİNDEKİ MAAŞLARINI BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ
TÜM HABERLERİ BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur Deniz16
Onur Deniz16 - 3 yıl Önce

Bu ülke 15 temmuzda VATANı yalnız bırakmadı. 2. sans ıstıyoruz sizden yine aynı sartlar olsun..

osiosi
osiosi - 3 yıl Önce

arkadaslar benim gorusum yuzde 99 ayni sartlar olacak .. cunku bir kanun var bu kanunda sartlar degisene kadar bu kanun gecerlidir .. yani lise mezunu olmak ve 28 yasindan gun almamak yetiyo bu benim fikrim ..

mahmut
mahmut - 3 yıl Önce

pöh alımları lise düzeyi olma olasılığı yüzde kaç

furkan
furkan @mahmut - 3 yıl Önce

reis yüzde 70 lise düzeyi olucak inşAllah bende bşvurcam

Zeynep
Zeynep - 3 yıl Önce

Aylardır bu ilanı bekliyorum 25 yasında önlisans tekstil teknolojisi mezunuyum bizlere de şans verin lütfen

Zeynep
Zeynep - 3 yıl Önce

Aylardır bu ilanı bekliyorum 25 yasında önlisans tekstil teknolojisi mezunuyum bizlere de şans verin lütfen

Gùl
Gùl - 3 yıl Önce

Lütfen lise mezunu bayan alımıda olsun

ramazan
ramazan - 3 yıl Önce

Yas esnetilsin lise duzeyinde olsun

Zeynep
Zeynep - 3 yıl Önce

25 yasında önlisans tekstil mezunu bayanım.aylardır alımları takip ediyorum.ne olur bizlere de hak verin .saçlarım ağardı.herkese taş çıkartırım .vatanım için bu göreve beni de çağırın lütfen duyun sesimi teşekkürler