2019 Jandarma Lojistik Uzman Erbaş Alımları Ne Zaman Olacak?

jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde askeri personel alım ilanlarından bir tanesi olan lojistik branşında çok sayıda personel alımı bekleniyor. 2019 askeri personel temini kapsamındaki lojistik uzman erbaş başvuruları ne zaman başlayacak? Başvuru detaylar neler?

2019 Jandarma Lojistik Uzman Erbaş Alımları Ne Zaman Olacak?

Jandarma Genel Komutanlığı askeri personel alımları kapsamında çok sayıda ilan açıklanıyor. 2019 yılında açıklanması beklenen ilanlardan Lojistik sınıfında uzman erbaş alımları ilanları ne zaman açıklanacak? Bu alımlarda başvuru şartları neler olacak? Başvurulara ilişkin bazı detaylar neler?

EN SON ALIM NE ZAMAN OLDU?

2018 yılında gerçekleştirilen lojistik sınıfında uzman erbaş alımlarında iki kez ilan açıklandı ve toplamda 12 branşta Bin 457 kişilik istihdam sağlandı. 2019 yılında yeni ilan açıklanmadı. 2018-2 ilanları 2018 Kasım ayı içerisinde gerçekleşti. Buna göre 8 ile 24 Kasım tarihleri arasında başvurular alındı.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Başvurularda T.C. vatandaşı olmak, 20 yaşından gün almış olmak ve 27 yaşını bitirmemiş olmak istenilecektir. Eğitim düzeyinde ilköğretim sınıfında yüzde 65, lise mezunu olarak yüzde 20, ön lisans mezunu olarak yüzde 10 Lisans mezunu olarak ise yüzde 5 kota açıklanmıştı. Askerlik yapma şartı aranmayacak fakat askerliği devam eden adaylardan müracaatlar kabul edilecek.

LOJİSTİK UZMAN ERBAŞ ALIM TARİHİ?

Jandarma Genel Komutanlığı Lojistik Branşı uzman erbaş alımı başvuru tarihleri için resmi bir açıklama yapmadı. 2019 yılı sonuna kadar yeni bir ilan açıklanıp açıklanmayacağı merak konusu. Yeni gelişmeler olduğunda aktarmaya devam edeceğiz. Diğer askeri personel alımı başvuru detaylarından haberdar olmak için tıklayın.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2019, 17:01

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Berat
Berat - 9 ay Önce

Boy kilo ortalaması nasıl olacak boy 1.85 kilo 95 ilk okul mezunuyum baş vura bilirmiyim ne zaman başlıyor kayıtlar

Emre
Emre - 9 ay Önce

Uzaman erbas alimi ne zaman yapilacak

Sedat
Sedat - 9 ay Önce

Lise mezunuyum ama meslek sertifikası yok baş vuru yapa bilirmiyim