2018 MSÜ Tercih Sonuçları Açıklandı! Milli Savunma Bakanlığı Sitesi Kilitlendi!

Milli Savunma Üniversitesi 2018 tercih sonuçları açıklandı! Personel Temin Daire Başkanlığından yapılan subay ve astsubay tercih sonuçları haberimizde..

2018 MSÜ Tercih Sonuçları Açıklandı! Milli Savunma Bakanlığı Sitesi Kilitlendi!

Milli Savunma Bakanlığı subay ve astsubay alımları personel temini tercih sonuçları duyurusu yapıldı. MSB Personel Temini Daire Başkanlığından son dakika duyurusu.. 2018 yılı öğrenci temini için Milli Savunma Üniversitesi başvuru sonuçları daha önce yapılan açıklama ile bir süre uzatılmıştı. 10 gün önce 11 Haziran tarihinde açıklanması beklenen tercih sonuçlarını adaylar bugün itibari ile öğrenebilecek.

21 Haziran tarihi itibari ile MSÜ subay astsubay tercih sonuçları için yapılan açıklamada 2018 yılı Milli Savunma Üniversitesi Harp Okulları ve Astsubay Meslek yüksekokulları 2. seçim aşaması en düşük puanları açıklanacağı belirtilmişti. 

MSÜ İKİNCİ SEÇİM AŞAMASI

Seçim aşaması aday belirleme aşaması sonuçları msb.gov.tr adresi üzerinden duyuruldu. Tercih sonuçlarının Milli Savunma Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden açıklanmasının ardından internet sitesine erişim durma noktasına geldi. Aşırı yoğunluk nedeniyle şuan itibari ile siteye erişim bulunmuyor. İlerleyen saatlerde sitenin yeniden erişime açıklaması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 08:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve
Merve - 4 yıl Önce

Nasıl yani ama bugün zaten ayın 23 ü 26 sında nasıl çagırırlar ankaraya ayrıca siteye giremiyoruz bile bilmeden etmeden nereye gidicez ki saçmalığın bu kadarı ya

Şakir
Şakir - 4 yıl Önce

Girmiyo hiç bir şekilde saat 7 den beri bekliyorum

Alp
Alp - 4 yıl Önce

Bu nasıl kurum ya sonuç açıklamadan aciz

İbrahim
İbrahim - 4 yıl Önce

ya kardeşim açıklandığından beri giremiyorum siteye hayırdır ne oluyor

İbrahim
İbrahim - 4 yıl Önce

ya kardeşim açıklandığından beri giremiyorum

Yusuf
Yusuf - 4 yıl Önce

Ben girdim arkadaslar sonuc 26 hazidanda ankaraya cgiriyorlar

bilinmeyen
bilinmeyen - 4 yıl Önce

ya hala giremiyoruz böyle birşey varmı arkadaş

Taha
Taha - 4 yıl Önce

bu siteye nasi grcez yardimci olun karabukten selamlar