2017/1 Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Kura Sonuçları Açıklandı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığına engelli memur atamalarının sonuçları açıklandı. 2017/1 E-KPSS tercih sonuçları ve Atanan memurlara ait listesi ve detayları haberimizde..

2017/1 Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Kura Sonuçları Açıklandı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının 2017/1 E-KPSS tercih sonuçları açıklandı. Adayların merakla beklediği sonuçlar nihayet açıklandı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığının  taşra teşkilatlarında uygun bulunan kadrolarına atanması geçekleştirildi. GTB - Gümrük ve Ticaet Bakanlığından yapılan duyuruda Personel Daire başkanlığınca atama onayı anılarak elekternik ortamda gerçekleştirlen kuralar sonucu adayların atanacağı görev yerleri belirlendi.

GÜMRÜK BAKANLIĞI 2017/1 TERCİH SONUÇLARI

Bilindiği gibi 657 sayılı -DMK- Devlet Memurları Kanunun 53. maddesi ve EKPSS yani  Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı,  Engellilerin  memurluğa Alınmaları Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca yapılan, Öğreci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 2017/1 EKPSS sonuçlarına göre Gümrük ve Ticaret Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatında münhal bulunan memur kadrolarına engelli personel yerleştirilmesi gerçekleştirildi Açıktan atama ile gerçekleştirilen atamada kura sonçlarını aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz. 

Atama Listesi için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 01:03
YORUM EKLE