2017 ÖABT Raporu Yayımlandı!

ÖSYM tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 2017 Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) raporunun yayımlandığı açıklandı. Peki raporda hangi detaylara yer verildi? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

2017 ÖABT Raporu Yayımlandı!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafindan yayımlanan duyurunun satır başlıkları ise şu şekilde oldu: Yayımlanan duyuruda 2017 Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) değerlendirme raporunun yayımlandığı açıklandı. Peki Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yayımlanan duyurunun detaylarında neler yer aldı? Hangi önemli açıklamalarda bulunuldu? Rapora nereden ulaşılabilecek?

İŞTE ÖSYM TARAFINDAN YAYIMLANAN ÖABT RAPORU

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2017 Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) ile ilgili bir değerlendirme raporu yayımlandı ve raporun yayımlandığı duyurusu Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yayımlanan 2017 Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) raporunda ise şu detaylara yer verildi: 2017 Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) Değerlendirme Raporu, 26 Temmuz 2018 tarihinde saat 12.00’de Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin (ÖSYM) http :// osym. gov. tr adresinden Araştırma, Yayın ve İstatistikler/Sınav Değerlendirme Raporları altında yayımlandığı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin (ÖSYM) resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER