2 İlçe için KHK ile 490 Kadro İhdas Edildi! Memur Alımları Ne Zaman Yapılacak

Geçtiğimiz aylarda KHK ile yeni ilçe olan iki bölgeye 490 kişilik kadro ihdas edildi. Peki bu bölgelere memur alımları ne zaman yapılacak.

2 İlçe için KHK ile 490 Kadro İhdas Edildi! Memur Alımları Ne Zaman Yapılacak

Olağanüstü hal ilanı durumundan dolayı Kanun Hükmünde Kararnameler yayımlanmaktadır. Geçtiğimiz aylarda yayımlanan KHK ile Artvin ve Aksaray ilinde bulunan iki bölgenin ilçe olmasına karar kılınmıştı. Yeni ilçe olan bu bölgeler için toplam 490 kişilik kadro ihdas edildi. 

Buna göre yayımlanan Kanun Hükmünde Kararnameler ile Aksaray Sultanhanı ve Artvin Kemalpaşa bölgeleri ilçe oldu. Buradaki düzenin sağlanması için yine KHK ile toplam 490 kişilik kadro ihdas edildi. Peki hangi kurumlar memur alacak ve detaylar nelerdir.

KURUMLARA İHDAS EDİLEN KADROLAR

Bekçi Alımı Kadrosu ve Detaylarını Bu Haberimizden Öğrenebilirsiniz

İçişleri Bakanlığı ve Hudut, Sahil Sağlık Müdürlüğü 413 Memur Alımı Burada

Emniyet Genel Müdürlüğü 20 Bin Polis Alımını Bu Haberimizden Öğrenin

Adalet Bakanlığı 6 Bin Personel Alımı Detayları Bu Haberimizdedir

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı 88 Memur Ataması Bu Haberimizde

Önlisans Mezunu POMEM Başvuruları Açıldı Haberi Buradadır

Sağlık Bakanlığı ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 90 Memur Ataması Haberi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı 64 Memur Ataması

Yukarıda 490 kişilik alım da dahil olmak üzere tüm kamu kurumlarına KHK ile ihdas edilen kadrolar hakkında bilgi verilmiştir.

ATAMA DETAYLARI

Yukarıda belirtilmiş olan kamu kurumları memur ve personel alımları gerçekleştirilecektir. Buna göre alımların ne zaman ve nasıl yapılacağı bilinmiyor ancak merkezi atamalar ile alımların tamamlanması beklenmektedir.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE