19. Dönem POMEM 10 Bin Polis Özel Harekat (PÖH) Alımı Sonuçları Açıklandı!

19. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi 10 bin Polis Özel Harekat alımı sonuçları açıklandı. Sorgulama ekranı kamuoyuna duyuruldu.

19. Dönem POMEM 10 Bin Polis Özel Harekat (PÖH) Alımı Sonuçları Açıklandı!
Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı aracılığı ile yapılan duyuru da 19. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezlerinde eğitilmek üzere toplam 10 bin en az lise mezunu KPSS şartsız 10 bin Polis Özel Harekat (PÖH) alımı yapılacağı duyurulmuştu.

Emniyet Genel Müdürlüğü 10 bin Polis Özel Harekat PÖH alımı başvurularının sona ermesi ile fiziki yeterlilik sınavı ve mülakatlar tamamlandı. Adaylar mülakat sonuçlarının açıklanması ve 10 bin PÖH alımı kazananların duyurulmasını beklerken sonunda müjdeli haber geldi ve 10 bin PÖH alımı sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

SORGULAMA EKRANI

Emniyet Genel Müdürlüğü 10 bin Polis Özel Harekat PÖH alımı sonuçlarını öğrenmek isteyen adayların;
https://pasonuc.pa.edu.tr/

Yukarıda belirtilmiş olan linke girerek e-devlet sistemi üzerinden giriş yaparak sonuçları sorgulaması gerekmektedir. Söz konusu sınav sonucunda başarılı bulunan adaylar 1 Haziran 2017 tarihinde belirtilmiş olan eğitim merkezinde hazır bulunması gerekmektedir.

Gerekli başvurular ve müracaatlar için adayların Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı ile görüşmesi gerekmektedir. Polis Özel Harekat PÖH alımı mülakat sonuçlarını öğrenmek isteyen adayların yukarıda ki link aracılığı ile gerekli bilgileri öğrenmesi gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
yelizzz
yelizzz - 3 yıl Önce

1000 bayan kontenjan hakkımızı bundan sonra ki alım da tekrar tanıtım lütfen

sevim
sevim - 3 yıl Önce

21.dönem pöh alımın da 1000 bayan kontenjan hakkkımızı talep ediyoruz lütfen dikkate alınalım