15 Temmuz Köprüsünde Şüpheli Paket! Çift Yönlü Trafiğe Kapatıldı

15 Temmuz Şehitler Köprüsünde şüpheli paket alarmı polisi harekete geçirdi. Köprü çift yönlü olmak üzere trafiğe kapatıldı.

15 Temmuz Köprüsünde Şüpheli Paket! Çift Yönlü Trafiğe Kapatıldı

Ülkemizin dört bir yanında eylem haberleri sıklıkla alındığı için gece gündüz Türkiye'nin her bir bölgesinde polis ve jandarma ekipleri teyakkuzda bekleyişlerini sürdürmektedir. İstanbul'da bulunan ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olarak belirtilen bölgede şüpheli paket tüm İstanbul'da hereketli dakikalar yaşattı.

KÖPRÜ TRAFİĞE KAPATILDI!

15 Temmuz Şehitler Köprüsünde bulunan şüpheli paket tüm İstanbul Emniyetini harekete geçirdi. Bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çift taraflı trafiğe kapatıldı.

EKİPLER İNCELEME YAPTI

15 Temmuz Şehitler Köprüsünde şüpheli paket alarmı ile köprü çift taraflı olarak trafiğe kapatıldı. Olay yerine gelen ekipler paket üzerinde incelemeler gerçekleştirdi.

YENİ GELİŞME: 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde bulunan şüpheli pakette yapılan inceleme sonrasında her hangi bir tehlike tespit edilmedi ve köprü çift taraflı olarak tekrar trafiğe açıldı. Uzun süre köprü trafiğe kapatıldığı için çok uzun kuyruklu trafiğin olduğu belirtilmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yerik Yeriik
Yerik Yeriik - 3 yıl Önce

Dün akşam çıkan bir kavgada bir şüphelinin üzerinden kablolu ve düzenekli, sahte bir düzenek çıktı aynı kişinin üzerinden silah ve sahte polis kimliği de çıktı. Olayın sosyal medya fenomeni olma vakası olduğu iddia edildi.. Yirmisen ?