13 Bin Lira Peşinat 579 Lira Taksitle TOKİ 279 Konut Satışı Yapıyor

Ev alma hayali olanlar ve bu hayalini gerçekleştirmede zorluk yaşayanlar kişiler için TOKİ çeşitli fırsatlar sunarak ev alımlarında büyük kolaylıklar sağlıyor. Peki bu sefer ki kampanya da neler var? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

13 Bin Lira Peşinat 579 Lira Taksitle TOKİ 279 Konut Satışı Yapıyor

Ev alma hayali le yanıp tutuşanlar fakat maddi durumları bir türlü buna müsait olmayan kişilerin imdadına Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yetişiyor. TOKİ bir yandan tamamladığı konutları teslim ederken bir yandan da yeni projeleri için ihale ilanları yayımlamaya devam ediyor. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Çankırı ilinde gerçekleştirdiği kentsel dönüşüm projesi için de satış ilanı yayımladı.

TOKİ ÇANKIRI BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Konut projeleri haricinde bazı belediyeler ile anlaşma sağlayarak kentsel dönüşüm projeleri de yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) bunlardan bir tanesi olan Çankırı Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi için başvuru sürecine yönelik takvimi yayımladı. Toplu Konut İdaresi Başkanlığının yayımladığı başvuru süreci takvimine göre başvurular 9 Temmuz 2018 Pazartesi günü itibari ile başlayacak. Başvuruda bulunmak isteyen kişilere yönelik TOKİ alt gelir grubu konutları olarak 233 adet 2+1 konut ve orta gelir grubu konutları olarak ise 16 adet konut olmak üzere toplamda 249 adet konutun 13 bin liradan başlayan peşinat ve aylık 579 liradan başlayan taksitlerle satışa çıkarılacağını duyurdu.

YORUM EKLE