127 Kişi İçin Norveç Başbakanı Erna Solberg'in göz yaşlarını tutamadı

127 kişinin ölümüyle sonuçlanan ŞİŞD saldırısından sonra Fransa için bir basın açıklaması yapan Norveç Başbakanı Erna Solberg, duygularını anlatmakta zorlandı. Norveç Başbakanı Erna Solberg'in göz yaşları dikkat çekti.

127 Kişi İçin Norveç Başbakanı Erna Solberg'in göz yaşlarını tutamadı

127 kişinin ölümüyle sonuçlanan İŞiD saldırısından sonra Fransa için bir basın açıklaması yapan Norveç Başbakanı Erna Solberg, duygularını anlatmakta zorlandı. Norveç Başbakanı Erna Solberg'in göz yaşları dikkat çekti.


Norveç Başbakanı Erna Solberg düzenlediği basın toplantısında ”Paris’te onlarca insan barbarca bir terör saldırısının kurbanı olmuştur. Bizi korkutamayacaklar. Fransız yetkililerle dayanışma içerisindeyiz. Karanlıklar aydınlığın üzerini örtemeyecek" dedi.

NORVEÇ BAŞBAKAN'I GÖZ YAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Basın toplantısında çok üzgün görünen Erna Solberg kendisinin de Paris’te evlendiğini belirterek terör saldırısını duyduğunda derin üzüntüye kapıldığını söyledi. Bu sırada Erna Solberg gözyaşlarını tutamadı.

Polis teşkilatının dün aldığı ’üniformalı polislerin yeniden silah taşımama’ kararı almasına da değinen Erna Solberg istihbarat ve polis yetkililerinin aldıkları kararı gözden geçirmelerini istediğini de sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 01:12

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE