12 Bin Polis Özel Harekat Alımı Ne Zaman Yapılacak! Kimler Başvurabilir

Emniyet Genel Müdürlüğü POMEM 12 bin Polis Özel Harekat alımı ne zaman yapılacak, detaylar nedir, kimler başvuru yapabilir.

12 Bin Polis Özel Harekat Alımı Ne Zaman Yapılacak! Kimler Başvurabilir

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı 21. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezine 12 bin öğrenci alımının planlandığı bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda Yozgat ili POMEM müdürü tarafından yapılan duyuru sonucunda öğrenildi.

20. dönem POMEM alımları normal polislik için yapıldı ve 21. dönem POMEM alımlarının Polis Özel Harekat sınıfı için yapılması bekleniyor. Peki 21. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi 12 bin Polis Özel Harekat (PÖH) alımı ne zaman yapılacak, aranacak şartlar nedir, kimler başvuru yapabilir, lise ve önlisans mezunları başvuru yapabilecek mi?

ARANACAK ŞARTLAR

21. dönem POMEM 12 bin Polis Özel Harekat alımına ilişkin henüz aranacak şartlar hakkında bir bilgi yok fakat biz hem adayların hemde İşin Olsa ekibinin olması gerektiği şartları aşağıya sıralıyoruz.

Mezuniyetin lise düzeyinde olması
Yaş şartında esneklik yapılması
KPSS şartının aranmaması
Askerlik şartının aranmaması
Bayanlara kadro ayrılması

Yukarıda İşin Olsa ve adaylar tarafından istenilen şartlar belirtilmiştir. Bu şartlar aranırsa yine alımlarda büyük bir talep olacaktır bilindiği üzere geçtiğimiz PÖH alımına 300 bine yakın aday başvuru yapmıştı.

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

Yozgat ili POMEM müdürü tarafından yapılan açıklama da 20. dönem eğitimlerin bitmeden 21. dönem alımlarının yapılacağı belirtilmişti. Buna gör alımların 4 - 5 ay içerisinde yani 2017 yılında yapılması beklenmektedir. En kısa sürede Emniyet Genel Müdürlüğümüzden ya da Polis Akademisi Başkanlığımızdan konu hakkında açıklama beklemekteyiz.

PÖH DOĞU ve BATI İLLERİNDEKİ MAAŞLARINI BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ
TÜM HABERLERİ BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
bozkur
bozkur - 3 yıl Önce

lise ,kpss şartsız olsun bır onceki alımlar gıbı...

P.ö.h adayı
P.ö.h adayı - 3 yıl Önce

Diyorlarki lise mezunu olmasın okumayana neden iş verilir...ulan bazıları okududa noldu omuzlarindaki yıldızlarla vatana hainlik yaptilar.vatanı bölmeye kalktılar.biz okumadiysak aile sebeplerinden....artık lise mezunu olsun ve bayanlarada yer verilsin....AMin

hasan
hasan - 3 yıl Önce

bune ya heryer lise mezunu ilk okul orta okulluda görün biraz biraz onlarada imkan tanınmalı okuyamayan okadar insan var hayat şartları nedeniyle

emrah
emrah - 3 yıl Önce

hepsıne tamam ama su askerlıgını yapmasını şart kosmalılar bence

Zeynep
Zeynep - 3 yıl Önce

25 yasında önlisans tekstil teklojisi mezunu bayanım.artık bizlere de hak verin beklemekteyiz

PÖhz
PÖhz - 3 yıl Önce

lise mezunundan alımlar olsun,ancak askerlik şartı bence gerekli askerlik şartı koyulmasa bile kpss şartı getirilsin 19. dönemde gördük 6 ay sürdü

Zeynep
Zeynep - 3 yıl Önce

Valla çok haksızlık oluyor önlisans mezunu bayanlar ne olacak yaşımız 25 oldu hata mı ettik okula devam etmekle hep lise hep lise önce yaşı geçecekleri alın siz lisedekinin yaşı kaç Allah aşkına yaw

MURAT
MURAT - 3 yıl Önce

KPSS GİBİ YGS DE İSTENMESİN