10 Bin Polis Alımı İlanı Hazırlıklarına Başlandı! Alımlar Ne Zaman Yapılacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklama ile 10 bin polis alımı ilanı hazırlıklarına başlandığını duyurdu. Peki alım ilanı ne zaman yapılacak.

10 Bin Polis Alımı İlanı Hazırlıklarına Başlandı! Alımlar Ne Zaman Yapılacak
Emniyet Genel Müdürlüğünün polis alımı ihtiyacının karşılanması için polis alımı ilanının yayımlanması beklenmekteydi. Ancak konu hakkında Emniyet Genel Müdürlüğünden ve İçişleri Bakanlığından her hangi bir duyuru yayımlanmadığı için alımların ne zaman yapılacağı bilinmiyordu.

Dün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Karaman Meslek Yüksekokulu polis öğrencileri mezuniyet törenine katıldı. Mezuniyet törenin de polis adaylarına konuşma yapan Süleyman Soylu gündem başlıklarını değerlendirirken yine polis alım ilanı yayımlanmasını bekleyen adaylar için de müjdeli bir duyuru yaptı.

10 BİN POLİS ALINACAK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı duyurusunda polis alımı bekleyen adaylara müjdeli bir duyuru yaparak 10 bin polis alımı ilanı hazırlıklarına başlandığını duyurdu. Peki alımlar ne zaman yapılacak ve detaylar nedir?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Karaman Meslek Yüksekokulunda polis öğrencilerine yaptığı duyurusunda 10 bin Polis Özel Harekat alımı süreçlerinin sürdüğünü ve mülakatların devam ettiğini bildirerek 10 bin polis alımı ilanının hazırlıklarına da başlandığını duyurdu.

Peki alımlar ne zaman yapılacak? Bakan 10 bin polis alımı yapılacağını müjdeledi ancak alımların ne zaman yapılacağını duyurmadı. Polis Özel Harekat alımı mülakatlarının sona ermesi ile yeni 10 bin polis alımı için alım ilanı yayımlanabilir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
cenk
cenk - 4 yıl Önce

yaş şartı 32 olsun parkuru yapamaya elverişli olan atletik insanın yaşına bakılmaz emeklilik ve yaşam süresi uzadığına göre yaş yukarı çekilebilir her gelişmiş ülkede 35 yaşaına kadar ingilyterede yaş şartı olmaksızın elverişliyseniz polis olunabiliyor

ÇiğdemÇ.
ÇiğdemÇ. - 4 yıl Önce

2017 pomem de bayan alımı olacak mı acaba. olursa ne kadar olur bilen var mı?

hüseyin aydoğan
hüseyin aydoğan - 4 yıl Önce

alımlar ne zaman olacak

derya inci
derya inci - 4 yıl Önce

bayan lise mezun alımlar da gerçekleşmeli lütfen pöh olarak

gökmen
gökmen - 4 yıl Önce

eğer polis olamazsam hayat benimiçin biter

hatice
hatice - 4 yıl Önce

her eğitim grubundan alımlar gerçekleştirilmeli bu sayede aralarından en iyileri seçilmiş olur saygılar.lütfen biz gençlerinize sahip çıkın

gökmen
gökmen - 4 yıl Önce

eğer polis olamazsam hayat benim için biter

bandırma
bandırma - 4 yıl Önce

boyu 2 cm çekin 2 yıldır boy yüzünden kaybediyorum