Xiaomi Türkiye 2 Bin Personel ALımı Yapacak! Nereden Nasıl Başvuru Yapılır?

Xiaomi Türkiye ülkemizde üretimine başladığı fabrika için 2000 istihdam yapacak. Peki nasıl, nereden başvuru yapılır? İşte başvuru yöntemleri ve detayları.

Xiaomi Türkiye 2 Bin Personel ALımı Yapacak! Nereden Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiye bilindiği üzere son yıllarda Avrupa'nın özellikle ticari anlamda uğrak noktaları arasında yer almaya başladı. Koronavirüs sürecinden sonra birçok ülke Çin üzerinden yaptığı alışverişleri azaltırken alternatiflere yönelmeye başladı. Türkiye'ye bu alanda önemli rağbetler gösterilirken Xiaomi tarafından alınan karar doğrultusunda Türkiye'ye üretim fabrikası kurulacağı ve burada üretim yapılacağı belirtildi. Buna göre ilgili fabrika resmen faaliyete başladı. İlk parça üretimler başarılı şekilde gerçekleşti ve fabrikanın kalan kısmı içinde net süre verildi. Öyle ki Mart ayı sonuna kadar fabrikanın tam kapasite başlaması bekleniyor. Xiaomi Türkiye 2 bin kişilik istihdam alanı yaratacaktır. Peki bu alıma adaylar nereden başvuru yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Xiaomi, Çin'deki personel laımı ilanlarını resmi LinkedİN sayfası üzerinden yapıyor ancak Türkiye için henüz bir oluşum yapılmadı. Piyasada dolaşan Xiaomi Türkiye için verilen sayfalar gerçeği yansıtmamakta verilen linkler yedek parça sitesine ait olan verilerdir. Henüz resmi bir adım atılmamaış olup sizler için adım adım iş ilanının nereden yayımlanacağını takip ediyoruz. Xiaomi Türkiye 2.000 personel alımı ilanı yayımlandığında, yayımlanacağı alan duyurulduğunda anlık bilgi almak için aşağıdan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet salih inanç
Mehmet salih inanç - 2 yıl Önce

İletiyi sabırsızlık bekliyorum

Ali Kılınçcı
Ali Kılınçcı - 7 ay Önce

iş için müracaat ederek iletiyi sabırsızlıkla bekliyorum