Türk Kızılayı Asistan ve Çağrı Merkezi Operatörü Alıyor

Kızılay kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere çağrı merkezi operatörü ve iletişim asistanı alacağını duyurdu.Başvuru koşulları ve çalışma koşulları hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Türk Kızılayı Asistan ve Çağrı Merkezi Operatörü Alıyor

Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Türk Kızılayı bir sosyal yardım kurumu olup sadece ülkemizde değil tüm dünya ülkelerinde yardım faaliyetlerini sürdürmektedir. Sivil toplum kuruluşlarından biri olan kurum aynı zamanda farklı pozisyonlarda personel alımı da gerçekleştirmektedir. Kurumun kendi kariyer sayfasında ağustos ayı içerisinde yayınladığı yeni ilanlarda finansal raporlama ve iletişim asistanı ile çağrı merkezi operatörü alımı gerçekleştireceği ilan edilmiştir.

Finansal Raporlama ve İletişim Asistanı

Kızılayı’ın kariyer sitesinde yayınladığı finansal raporlama asistanı alımında adayların üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak, finansal raporlama hakkında deneyimi olmak, bütçe oluşturma ve raporlamada tecrübeli olmak, analiz ve yorum yapabilmek, MS Office programlarını iyi derecede bilmek, İngilizceye hakim olmak, erkekler için en az iki yıl tecilli ya da askerliğini tamamlamış olmak şartları aranmaktadır.

İletişim asistanı alımı için ise adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren iletişimle ilgili bölümlerinden mezun olmak, iyi derecede İngilizce bilmek, analitik düşünce yapısına sahip olmak, ehliyet sahibi olmak, MS Office programlarını bilmek, erkekler için askerliğini bitirmiş ay da 2 yıl tecilli olmak şartları aranmaktadır.

Çağrı Merkezi Operatörü

İlgili ilan için adayların en az lise mezunu olmak, ileri düzey Arapça bilmek, diksiyonu düzgün ve ofis teknolojilerini iyi şekilde kullanabilen adaylar aranmaktadır.

İlgili asistan ve çağrı merkez operatörü ilan detaylarına ulaşmak ve başvuru yapmak için: //bit.ly/2OUTIEs

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 16:40
YORUM EKLE