Türk Kızılayı 10 Pozisyona Personel Alımı Yapıyor!

​​​​​​​Türk Kızılayı yayımladığı 10 farklı pozisyon için yeni personel alımları yapıyor. Pozisyonlar nelerdir?

Türk Kızılayı 10 Pozisyona Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli sivil toplum kuruluşları arasında yer almakta olan Türk Kızılayı bilindiği üzere özellikle doğal afetlerde hem yurt içi hemde yurt dışına çok hızlı bir şekilde müdahaleye gitmekte ve çadır kent, gıda yardımı gibi alanlarda faaliyet vermektedir. Türkiye'nin tüm şehirleri ve neredeyse tüm ilçelerinde mobil araçları ile kan bağışı toplayan Kızılay eksik olan pozisyonları için personel alımı ilanları yayımlayarak kadrolarını doldurmaktadır. Kızılay tarafından yeni yayımlanan 10 iş ilanın sizler için derledik. Türk Kızılayı iş ilanları, Türk kızılayı personel alımı başvurusu gibi bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz.

İş İlanları Nelerdir?

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında Çağrı Merkezi Personeli, Doktor, Proje Yönetim Uzmanı, Bilgi Yönetim Merkezi Uzman, Strateji Yönetimi Uzmanı, Psikiyatrist, Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi, İletişim Takım Lideri, Raporlama Takım Lideri, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Uzmanı pozisyonları için 10 ilan yayımlandı ve personel alımı yapılacak. Peki adaylar başvurularını nasıl yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Türk Kızılayı 10 farklı pozisyon için iş ilanı yayımladı ve personel alımı yapıyor. Peki adaylar ilanlara nasıl başvuru yapabilir? Buna göre müracaatlar için öncelikle adayların hemen aşağıda yer alan Kızılay Kariyer sayfasına giriş yapması gerekmektedir. Ardından tüm pozisyonları görüntülemesi ve uygun pozisyona giriş yapması, sadece niteliklerinin uyum sağladığı pozisyonlar için internet üzerinden müracaatlarını yapması önem arz etmektedir.

Başvuru Adresi: https://bit.ly/3p42du2

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 23:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şengül Özçelik
Şengül Özçelik - 2 yıl Önce

Şartları nelerdir Kızılay için

Dile
Dile - 2 yıl Önce

Şartlar nedir