THY Personel Alımı 2016

Türk Hava Yolları resmi ilan sayfaları üzerinden personel ilanları vermeye devam ediyor. Açıkta olan pozisyonlar neler? nerelerden başvurabilir?

THY Personel Alımı 2016
Havacılık alanında sadece Türkiye'de değil tüm dünyada bilinen bir marka haline gelen ve pek çok spor organizasyonuna reklam veren Türk Hava Yolları yeni personel alımları yapmaya başladı. Firma bulduğu boş kontenjanları hemen doldurmaya çalıştığı gibi yeni iş ilanları da eklemektedir. Yıl boyunca neredeyse sürekli olarak ilan sayfasını güncelleyen Türk Hava Yolları yeni personel alım ilanları yayınladı.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılıyor

Türk Hava Yolları sürekli olarak verdiği ilanlar ile boş pozisyonarın tamamını doldurmaya çalışmaktadır. Şuanda verilmiş olan aktif ilanları incelediğimizde Müşteri Hizmetleri pozisyonunda çalışmak üzere personel alımının yapıldığı görülmektedir. Üstelik alım için sınır koyulmadığı gibi istenilen niteliklerde oldukça uygun

Kimler Başvurabilir

Türk Hava Yollarının yayınlamış olduğu Müşteri Hizmetleri pozisyonuna kimler başvurabilir
19 yaşını doldurmuş olmak
En az lise mezunu olmak
İletişim yeteneği gelişmiş
Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi alanında tecrübeli, ( tercihen )
Microsoft Office programlarını kullanabiliyor olmak
Diksiyonu düzgün
Çözüm odaklı

Yukarıda belirtilmiş olan niteliklere uygun olan kişiler Türk Hava Yollarının Çağrı Merkezi kadrosuna başvurabilir. Müşteri hizmetleri konusuna oldukça önem veren ve bu sayede dünya markası olduğunu düşünen firma 5 Binden fazla müşteri temsilcisine istihdam sağlamış durumda. Ancak alım ilanları bitmediği gibi yeni yapılan başvurular ile müşteri hizmetleri kadrosu sürekli olarak güncellenmektedir. Sizde ilana başvurmak ve detayları öğrenmek istiyorsanız aşağıda ki linki takip ediniz.

www.kariyer.net/is-ilani/competence-call-center-istanbul-cagri-merkezi-hizm-havayolu-musteri-temsilcisi-izmir-1566515

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2016, 13:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nedret narin
Nedret narin - 5 yıl Önce

Cocgum lise mezunu ekpss sinavinda iyi puan aldı nasil bas vurabiliriz

tarik
tarik - 5 yıl Önce

ilan için iyi derecede ingilizce ve almanca bilen kişiler alınacakmış zaten o dilleri iyi bilen bir kişi çağrı merkezinde mi çalışır mantık yahu.