Teknosa İnternetten İş Başvuru Formu İle Personel Alıyor! Hemen Doldurun

Teknosa İnternetten İş Başvuru Formu İle Personel Alıyor! Hemen Doldurun

Teknosa internet üzerinden iş başvuru formu ile personel alımı yapıyor. Hemen sizlerde formu doldurabilirsiniz.

Sabancı Holding'in iştiraklerinden bir tanesi olan Teknosa 160 kişi ile başladığı yoluna şu anda 4 bin civarlarında personel ile faaliyetlerini sürdürmekte web sitesi üzerinden yılda 200 milyon müşteriye hizmet vermektedir. 2012 yılında da halka arz edilen Teknosa vatandaşların da şirkete ortak olmasını sağlamış olup aralıklarla da iş ilanları ile personel alıyor. Buna göre Teknosa internetten iş başvurusu ile personel alıyor. Sizlerde bu form üzerinden müracaatlarınızı yapabilirsiniz. Şu anda hem yurt içi satışlarını yapan Teknosa hemde diğer dış ülkelere ihracat satışlarını gerçekleştirmekte olup kendi markalarını da reyonlarında satmaya başladı. Kendi droneları, kendi GSM hatları ile yerli üretim yapmakta olan Teknosa büyüme oranlarını da geliştirmektedir.

Hangi Pozisyonlara Alım Yapılıyor?

Teknosa iş ilanı formu ile hangi pozisyonda personel alımı yapacağını duyurmamış olup adayların istediği pozisyonlar için müracaatlarını yapmasına olanak vermektedir. Yani çağrı merkezi personeli, kasiyer, satış temsilcisi, takım lideri, stajyer personel, mağaza sorumlusu, mağaza görevlisi, TeknosaCell personeli vb. gibi bir çok pozisyonlar için müracaatlarınızı yapabilirsiniz. Pozisyonların tümüne iş başvuru formu üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Teknosa firmasının personel alımına müracaat etmek isteyen adayların hemen aşağıda yer alan linki takip etmesi gerekmektedir. Bu link üzerinden iş başvuru formuna ulaşılabilmekte olup bilgilerin tümünün adayların kendi bilgilerine göre doldurması ve müracaatlarını da buradan gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Başvuru: https://jetbasvuru.teknosa.com/

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 02:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Hasançebi
Murat Hasançebi - 9 ay Önce

5528346161 telfda oglum elektronik mezunu bu satişpazarlamada calismis havaalani unifirde calismis okurken migrosda calisti ben bir anneyim ne olur ömur boyu minnet kalırız sizlere aile boyu Şimdiden Allah yardimciniz olsun teşekkürler.

Mehmet ERDOĞAN
Mehmet ERDOĞAN - 9 ay Önce

Bn işe çok ihtiyacım var daha önce den tecrübem yok ama sadece Ayakkabı dünyasında çalışıyordum askerligimden dolayı çıkmıştım şimdi boştayım deneyimli alın yapacağıma inanı yorum (0553 188 65 60

Aggaze
Aggaze - 8 ay Önce

Daha önce turkcell superonline de hem teknik servis hemde satış sorumlusuydum yardımcı olursanız sevinirim eşim hamile bende issizim gerçekten işe çok ihtiyacım var sizden desteklerinizi ve ilginizi bekliyorum.

SIRADAKİ HABER