Pamukkale Turizm 13 Pozisyona Personel Alımı İş Başvurusu Kabul Ediyor

Pamukkale Turizm bünyelerinde istihdam etmek üzere 13 farklı pozisyon için iş başvurusu topluyor.

Pamukkale Turizm 13 Pozisyona Personel Alımı İş Başvurusu Kabul Ediyor

Ülkemizin sektöründe en değerli şirketlerinden bir tanesi olan ve mutlu müşteriler ile bir çok farklı noktaya taşımacılık yapmakta olan Pamukkale Turizm özellikle pandemi döneminde kurallara uygun bir şekilde taşımacılık gerçekleştirmekte, araçlarını sık sık dezenfekte etmekte ve mutlu müşteriler sayısını artırdığı gibi hem büyüme oranını geliştirmekte hem de dev kadrosunu büyütmektedir. Personel alımlarını iş başvuru formları aracılığı ile almakta olan Pamukkale Turizm 13 farklı pozisyon için CV aracılığı ile iş başvurusu toplamakta ve uygun adaylara dönüş yapılmaktadır. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı başvurusu kabul ediliyor.

İş Başvurusu Kabul Edilen Pozisyonlar

Pamukkale Turizm tarafından yayımlanan kadrolara bakıldığında kabin memuru, kaptan (şoför), muhasebe personeli, insan kaynakları, finans personeli, BTM, ön muhasebe, kaptan şoför, çağrı merkezi personeli, kargo görevlisi, peron kontrol görevlisi, btm, servis şoförü pozisyonları için adaylar tarafından iş başvurusu formu toplanılmaktadır. Peki adaylar Pamukkale Turizm personel alımında başvurularını nasıl yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Pamukkale Turizm firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların öncelikle en aşağıda bulunan linki takip etmesi gerekmekte ve ardından çıkan insan kaynakları sayfasından istediği pozisyonu seçmesi gerekmektedir. Adayların karşısına interaktif bir form açılacak ve kendi bilgilerini dolduracağı sayfa çıkacaktır. Bu formu adaylar doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra uygun pozisyon açılması için Pamukkale Turizm'den haber beklemesi gerekmektedir.

Resmi Başvuru: https://ik.pamukkale.com.tr/

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet veysi darcan
mehmet veysi darcan - 2 yıl Önce

20 yildir e ehliyete sahibim uzun sofor olarak calismak isterim sizinle tsk ederim

Erdoğan Aslanhan
Erdoğan Aslanhan - 2 yıl Önce

Pamukkale turizmde kaptan olarak görev almak istiyorum daha önce 1980 muavinlerindenim kamil koç nilüfer ismail ayaz pamukkale yatağan yazanesi araçlarında emanet olarak kullandım hiç bir yolcumdan bu güne kadar her hangi bir şikayet almadım hep sorun çözme odaklı çalıştım bana pamukkale turizm de kaptan olarak görev verirseniz çalışmak isterim teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim eskisehirde ikamet etmekteyim

Özgür
Özgür - 2 yıl Önce

Pamukkale turizmde servis ici host olarak görev almak isterim tesekkur ederim iyi çalışmalar dikerim

Yasin Doğan
Yasin Doğan - 2 yıl Önce

Pamukkale turuzimde kabin körevlisi host olarak çalışmak isterim kamil kocta hostluk yaptım sizlede çalışmak isterim iyi çalışmalar teşekkür ederim 0552 547 46 40

Mehmet Kamil
Mehmet Kamil - 2 yıl Önce

Bana acil muavin lik işi lazım 0535 223 2249