Nestle 6 İş İlanına Personel Alımı Yapıyor!

Nestle yayımlamış olduğu 6 farklı iş ilanı için personel alımı yapıyor. Pozisyonlar nedir, nasıl başvurulur?

Nestle 6 İş İlanına Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemiz başta olmak üzere dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer almakta olan Nestle kuruluşunun 154. yılını kutlamaya devam ederken yüz yıldan fazla süredir de Türkiye'de hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Ülkemizde de birçok üretim tesisine sahip olmakta olan Nestle pek çok ülkede faaliyetlerine kesintisiz devam ederken açık pozisyonları için iş ilanı yayımlamaktadır. Sizin için Nestle tarafından yayımlanan iş ilanlarını derledik. Peki alım yapılan pozisyonlar nelerdir, adaylar müracaatlarını nasıl yapabilir? Açık pozisyonlar haberimizde.

Nestle İş İlanları ve Şartları

Nestle tarafından yayımlanan pozisyonlara bakıldığında Elektrik Teknisyeni, Kalite Güvence Teknikeri, Medikal Delege, Field Executive, UHT Proses Operatörü pozisyonları için personel alımı yapılmaktadır. Adayların mesleki bilgiye sahip olmak, uygun eğitim kurumlarından mezun olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, esnek çalışma saatlerine uygun olmak, kılık kıyafetine önem verir olmak gibi şartlara sahip olması gerekmektedir. Yine özel şartlara da dikkat edilmelidir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Nestle tarafından yayımlanan ilanlara müracaat etmek için adayların aşağıda yer alan linki takip etmesi ve başvurularını yapması gerekmektedir. Başvurular yapılmadan önce adayların kesinlikle aranan nitelikleri detaylıca incelemesi ve sadece internetten başvurularını yapması gerekmektedir.

Resmi Başvuru: https://bit.ly/3lVNYGA

YORUM EKLE