LC Waikiki Çok Sayıda Personel Alacak

Ülkemizde yıllardır faaliyet vermekte olan LC Waikiki giyim mağazası bünyesine farklı pozisyonlarda istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

LC Waikiki Çok Sayıda Personel Alacak

1985 yılından beri kesintisiz olarak faaliyetlerine devam eden ve şuanda 28 farklı ülkede şubesi olan LC Waikiki personel alımı yapmaya devam ediyor. Adayların en az lise mezunu olmasını isteyen LC Waikiki engelli personel alımı da gerçekleştirmektedir.
Türkiye'nin dört bir yanında şubesi olan firma Ankara, İstanbul, İzmir, Rize, Balıkesir, Aydın, Yozgat, Burdur, Antalya, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ vb gibi illere eleman alımı gerçekleştirecek.

Hangi Pozisyonlara Eleman Alımı Yapılacak

LC Waikiki personel alımı gerçekleştirecek peki alınan personeller hangi pozisyonlarda istihdam edecek.
Satış danışmanı, İş sağlığı ve güvenliği uzmanı, depo elemanı, müdür, personel, eğitim uzmanı, mali işler uzmanı, metin yazarı vb gibi pozisyonlara eleman alımı yapılacak.

25 binden fazla çalışan olan firma ilan sayfasını sürekli olarak güncellemekte olup özellikle gençlere istihdam şansı vermektedir. Tecrübeli, tecrübesiz, öğrenci veya engelli olan kişiler söz konusu kadrolara başvurabilmektedir. Genel olarak aranan nitelikler ise kılık kıyafetine önem veren, diksiyonu düzgün, sağlığı çalışmaya elverişli, pratik ve ekip çalışmasına uygun maddeleridir. Tabi her ilanın kendine özel nitelikleri bulunmakta olup başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantı linkini takip edebilir.

//www.kariyer.net/lcwaikiki-is-ilanlari-c1174-p1898/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilek
Dilek - 4 yıl Önce

Merhaba iş başvurusu yapmak istiyorum bir türlü olmuyor nasıl olacak

Dudu Şahin
Dudu Şahin - 5 yıl Önce

İs başvurusu yapmak istiyorum personel alımı devam ediyor mu ?

serhat korkut
serhat korkut - 5 yıl Önce

Çalışanının saygı duyduğu bir patrona sahip

Dursun basıç
Dursun basıç - 4 yıl Önce

Ben de sizinle çalışmak isterim eğer personel ihtiyacınız varsa lutfen yardimci olur musunuz irtibat numaram 0505 422 39 38 o kadar calismaya ihtiyacım var ki yetkililerden rica ediyorum bu konuda bir yardımcı olun evli olduğum için ailemin yüzüne bakamıyorum çünkü hiç bu kadar işsiz kalmama mistim

Mustafa Sarı
Mustafa Sarı - 4 yıl Önce

Slm ben mustafa esenyurt Orhan gazi Mah oturuyorum geçmişte 5 yıl tekstilde çalıştım son 2.5 yıldır global eva da çalışıyorum evim ile esenyurt taki deponuzun arası 5 dakika sizinle çalışmak istiyorum

Mustafa Sarı
Mustafa Sarı - 4 yıl Önce

Slm ben mustafa esenyurt Orhan gazi Mah oturuyorum geçmişte de tekstilde 5 yıl boyunca çalıştım son 2.5 yıldır global eva da çalışıyorum evim ile esenyurt taki deponuzun arası 5 dakika sizinle çalışmak istiyorum tlf 05464635763

Mecit
Mecit - 4 yıl Önce

Merhaba ben esnyurt ta ikamet ediyorum sizinle çalşmak istiyorum nasil iş başvurusu yapıcaz intret uzerinde 05417831728

caglar kizilcelik
caglar kizilcelik - 4 yıl Önce

engelliyim. benimle calismak isterseniz. 05347011278