Korona Aşısı Bulan Pfizer Türkiye İçin Personel Alıyor!

Korona aşısını bulan ve yüzde 95 oranında olumlu sonuç alan Pfizer Türkiye'ye personel alımı yapıyor.

Korona Aşısı Bulan Pfizer Türkiye İçin Personel Alıyor!

Tüm dünya ülkeleri tarafından bilinen ve ilaç sanayisin en önemli kuruluşlardan birisi olarak bilinmekte olan Pfizer bilindiği üzere Türkiye'de de temsilcilikleri aracılığı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle korona virüsüne karşı geliştirdiği aşının yüzde 95 oranında etkili olmasından sonra şirket adeta bir çok ülkeden gelen aşı taleplerine yetişememekteyken Türkiye için de personel alımı yapmaya karar verdi. Buna göre Pfizer firması tarafından yaıymlanan iş ilanlarını sizler için derledik. Hangi pozisyonlar için Pfizer personel alımı yapıyor.

Açık Pozisyonlar Nelerdir?

Pfizer firması tarafından yayımlanan iş ilanlarına bakıldığında Onkoloji Takımı Pfizer Temsilcisi (Antalya), Onkoloji Takımı Pfizer Temsilcisi (Ankara), Onkoloji Takımı Pfizer Temsilcisi (Samsun), Metabolizma & Endokrin Takımı Pfizer Temsilcisi, Genel Başvuru, Global Operations Services Centre Part Time, Regulatory Affairs Specialist (Contractor), Trade Relations Specialist (Contractor) ve diğer İngilizce kadroları için Pfizer firması personel alımı gerçekleştirmektedir. İşe alınan adaylar Pfizer Türkiye bünyesinde istihdam edecektir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Pfizer firması yayımlamış olduğu pozisyonlar için personel alımı yapıyor peki pozisyonlara adaylar nasıl başvuru yapabilir? Buna göre aşağıda paylaşılan linke adayların giriş yapması, tüm pozisyonları görüntülemesi ardından da personel alımı başvurularını niteliklerinin, şartlarının uyum sağladığı pozisyon için gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Başvuru Linki: https://bit.ly/36wBPD3

Diğer iş ilanları, şirketler ve pozisyonları görmek için aşağıdaki linkten mobil uygulamamızı da indirebilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 22:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
AYSEL KARAOĞLAN
AYSEL KARAOĞLAN - 2 yıl Önce

BEN AYSEL KARAOĞLAN EVLİYİM 43 YAŞINDAYIM 3 ÇOCUK ANNESİYİM (ÇOCUKLARIM BÜYÜK) İZMİR BUCA ŞİRİNYER"DE OTURUYORUM 15 SENE EŞİMLE BİRLİKTE MARKET İŞLETTİK DAHA SONRA 6 YIL BOYUNCA EV TEMİZLİKLERİ OFİS TEMİZLİKLERİNE GİTTİM VE SON OLARAKDA 10 AY BORTAR YEMEK FABRİKASINDA BULAŞIKÇI PAKETLEME TEMİZLİK SERVİS BÖLÜMÜNDE ÇALIŞDIM İŞ TECRÜBEM VAR VARDİYALI DA ÇALIŞA BİLİRİM SAATLERİ DÜZGÜN HUZURLU BİR ORTAMDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM ACİL İŞ ARIYORUM İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM TELEFON NUMARAM 05468046582