İŞKUR KPSS Şartı Olmadan Üniversitelere Personel Alım İlanı Yayınladı

İŞKUR üzerinden yapılacak alımlarda farklı pozisyonlara en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacak. Alımlar ile ilgili detayları ve başvuru şartlarını haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

İŞKUR KPSS Şartı Olmadan Üniversitelere Personel Alım İlanı Yayınladı

4 farklı Üniversiteye KPSS şartı olmadan personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yapılacak alımlarda farklı pozisyonlara en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacak. Alımlar ile ilgili detayları ve başvuru şartlarını haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

T.C. AVRASYA ÜNİVERSİTESİ

Avrasya Üniversitesi için büro memuru alınacak en az lise mezunu olan ve engelli olan adaylar başvuru yapabilirler. Büro memuru olarak çalışacak elemanın diksiyonu düzgün İletişim becerisi iyi ve erkek engelli aday olması gerekiyor. Başvuru için 0535 332 1180 Nolu Telefondan Mustafa Taş İle Görüşebilirler."

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

İstanbul Aydın Üniversitesi elektrik teknikeri alımı yapacak. Meslek Yüksek okullarının elektrik bölümünden mezun olmuş. Elektrik alanında en az 3 yıl deneyim sahibi sorumluluk sahibi, tercihen elektrik sistemler hakkında bakım tecrübesi olan teknik resim okuyabilen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere elektrik teknikeri alımı yapılacaktır.

Başvuru ekranı: https://goo.gl/k1hJGn

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

İstanbul Aydın Üniversitesi'ne şoför alımı yapılacak. Üniversitenin Florya yerleşkesi otobüs kullanacak E ya da D ehliyetli şoför alınacaktır. 444 14 28 numaradan iletişime geçebilirsiniz."

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ

İstanbul Gelişim Üniversitesi bilgisayar mühendisi alımı yapacak. üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bilgisayar programcılığı ve ilgili bölümlerinden mezun olan en az 5 yıl yazılım geliştirme alanında çalışmış ve yazılımcıların kullanmış olduğum Microsoft.net C# ASP net gibi yazılım programlarına hakim personeller alınacaktır.

Başvuru ekranı: https://goo.gl/MssHfR

YORUM EKLE