Evkur Çok Sayıda Şehre Personel Alımı Yapıyor!

EVKUR çok sayıda şehir için personel alımı yapıyor. Pozisyonlar nelerdir, adaylar nasıl müracaat edebilir?

Evkur Çok Sayıda Şehre Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin perakende satış mağazaları firmaları arasında en büyüklerinden birisi olan Evkur Teknolojik ürünlerin tamamının satışını yaptığı gibi yine ev ürünleri satışlarını da gerçekleştirmekte ve faaliyetlerine Türkiye'nin pek çok şehrinde devam etmektedir. 1987 yılında Evkur ismi ile faaliyetlere başlayan şirket şu anda Türkiye geneli 40'dan fazla şehirde hizmet vermekte ve aklınıza gelecek tüm ürünleri içerisinde barındırmaktadır. Sık sık iş ilanları ile personel alımı yaparak istihdama soluk katan şirket yeni personel ilanları yayımladı ve farklı şehirler için işçi alımları yapıyor. Peki EVKUR personel alımları hangi pozisyonlar için yapılacak, açık pozisyonlar nelerdir?

Açık Pozisyonlar Nelerdir?

EVKUR tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında Porselen, Çelik, Züccaciye Satış Elemanı, Filo Araç Satış Müdürü, Yazılım Uzmanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Mağaza Müdür Yardımcısı, Satış Temsilcisi, Ön Muhasebe Elemanı, Şoför ve Depo Elemanı pozisyonları için Türkiye geneli çok sayıda şehir için personel alımları yapılmaktadır. Peki adaylar başvurularını nasıl yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

EVKUR yayımladığı iş ilanlarına yönelik personel alımı başvurularını kabul ediyor. Buna göre personel alımı ilanına müracaat etmek isteyen adayların hemen aşağıda yer almakta olan kariyer sayfasına giriş yaparak buradan sisteme giriş yapması, tüm pozisyonları görüntülemesi, aranan şartları incelemesi ve ardından da uygun pozisyonları için başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

Resmi Başvuru Linki: https://bit.ly/3lnd28n

Diğer iş ilanları, şirketler ve pozisyonları görmek için aşağıdaki linkten mobil uygulamamızı da indirebilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 18:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Songül Ötgen
Songül Ötgen - 2 yıl Önce

Merhabalar iş arıyorum da yardımcı olursanız sevinirim