Aylık 2 Bin Dolar Maaşla Yurtdışında İş İmkanı

İŞKUR sadece yurtiçinde değil yurtdışında da iş imkanları sunuyor. Yurtiçi kadar fazla olmasa da yayımlanan duyurularda önemli ücretler teklif edilebiliyor.

Aylık 2 Bin Dolar Maaşla Yurtdışında İş İmkanı

İŞKUR yurtiçi iş imkanları ile birlikte yurtdışında personel çalıştıracak kurumlarında güncel ilanlarına yer veriyor. Bu anlamda yurtdışında çalışmak isteyenler için güncel ilanları takip etmek önemli.

HANGİ ÜLKELERDE ÇALIŞILABİLİR?

İŞKUR üzerinden her ülkede çalışma imkanı bulunabiliyor. Ancak güncel ilanlar kısa süreli yayında kalıyor ve çalışan adaylarının bu ilanları takip etmesi gerekiyor. Güncel ilanlarda Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt gibi ülkelerden iş imkanları bulmak mümkün.

YURTDIŞINDA ÇALIŞMAK İÇİN ŞARTLAR NELERDİR?

Kurumlar yayımladıkları ilanlarda yapılacak iş ve çalışılacak ülke için farklı şartlar öne sürebiliyor. En başta mesleğe uygunluk yer alıyor. Bunun dışında yurtdışında çalışmak isteyenler ilanlarda yer alan iletişim bilgilerinden işveren ile kolayca irtibata geçebiliyor. Buradan da gerekli bilgileri almak daha kolay oluyor.

YURTDIŞI İŞ İMKANLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ufuk
ufuk - 1 yıl Önce

Selamlar Biz beş kişiyiz alçı boya alçıpan montolama sıtopiyer alçılam ustasıyız biz ekip olarak yurt dışında sağlam sirketlerde çalışmak istiyoruz. email adresim] [email protected]

Erdoğan Yağanlar
Erdoğan Yağanlar - 1 yıl Önce

Marangoz ustasıyım ustalık belgem var

Erdoğan Yağanlar
Erdoğan Yağanlar - 1 yıl Önce

Marangoz ustasıyım ustalık belgem var salam şirketler arıyorum

Süleyman bağış
Süleyman bağış - 1 yıl Önce

Slm konkasör oprtyum mekanik plent oprt var belgelerim var yurt dışı is arıyorum 0546 850 80 57 SÜLEYMAN

Erdinç TÜRE
Erdinç TÜRE - 1 yıl Önce

Bursa'da yaşıyorum alüminyum korkuluk cam montaj pwc montaj çelik çatı ustasiyim 05357150789

Burhan küçük
Burhan küçük - 1 yıl Önce

Slm.pvc kapı ve pencere montaj ustasiyim.19 yıllık deneyim li ustayim her marka montajina yabancı değilim yurtdışında faaliyet göstermek ve çalışmak istiyorum.yurtdisi isteklerinde kendimde gidebilirim pasaportum 10 yıllık seyahat engelin yoktur .tercihen Asya ülkeleri onceligim olabilir.hayirli işler kolay gelsin.05464942769

Engin atik
Engin atik - 1 yıl Önce

Ben alci siva boyo montalma ustasiyim 542 480 51 56

Ahmet
Ahmet - 1 yıl Önce

Alçı alçıpan asma tavan klipin bölme duvar kartonpiyer stronpiyer ustasıyim 17 yıllık deneyime sahibim yurt dışı tecrubem var tlefon 0553 623 42 72