Avon Kozmetik 6 İş İlanı İçin Personel Alımı Yapıyor!

Avon Kozmetik tarafından yayımlanan 6 pozisyona personel alımı yapılıyor. Pozisyonlar nelerdir?

Avon Kozmetik 6 İş İlanı İçin Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en önemli kozmetik şirketlerinden birisi olarak bilinen Avon Kozmetik şu anda 100'den fazla ülkede 6 milyon temsilcisi ile büyük bir ağ kurmuş ve satışlarına devam etmektedir. Hem şubelerden hemde kurumsal ya da bireysel olarak temsilcileri üzerinden uygun fiyatlara en kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştiren Avon Kozmetik büyüme oranlarını artırmak için yeni çalışmalar yapmaktadır. Avon Kozmetik büyüme oranlarıyla beraber personel alımları da gerçekleştirmekte olup personel alımları için yeni yayımlanan 6 pozisyonu sizler için derledik. Hangi Pozisyonlar için alımlar yapılacak?

Alınacak Pozisyonlar Nedir?

Avon Kozmetik tarafından yayımlanan iş ilanlarına bakıldığında Senior Data Analyst, Satış Yöneticisi İstanbul, Eskişehir, Mardin, Diyarbakır, İstanbul için ilanlar yayımlanmıştır. Alımların 5 pozisyonu Satış Yöneticisi kadrosu için yayımlanmış olup ilanda belirtilen İstanbul Anadolu Yakası ya da Avrupa Yakası, Eskişehir, Mardin, Diyarbakır'da ikametgah eden kişiler müracaatlarını gerçekleştirebilecektir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Avon Kozmetik tarafından yayımlanan iş ilanlarına müracaat etmek isteyen adayların hemen aşağıda yer alan linki takip ederek iş ilanlarının yayımlanmış olduğu sayfaya giriş yapabilir, tüm pozisyonları görüntüleyebilir, niteliklerinin uyum sağladığı pozisyonlar için başvurularını yapabilir.

Başvuru: https://bit.ly/3sLuzMo

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 01:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER