As Endüstri Personel Eleman Alımı 2015

As Endüstri Personel Eleman Alımı 2015

As Endüstri Personel Eleman Alımı 2015

As Endüstri Personel Eleman Alımı 2015

As Endüstri Personel Eleman alımı gerçekleştiriyor. As Endüstri bünyesinde işe almak üzere Makine Mühendisi alımı yapacaktır. Sizde aşağıdaki şartlara uyuyor iseniz, hemen başvuruda bulunmalısınız. As Endüstri'de iyi bir kariyer fırsatı yakalayabilir ve iyi bir ücrete tağbi tutulabilirsiniz. As Endüstri ailesine katılmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, aday bilgilerine, ilan bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Genel nitelikler: Kocaeli bölgesindeki firmamızda Tüpraş içindeki şantiyemizde ve İzmir Habaş Aliağa Şantiyemizde görevlendirilecek * Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, * En az 1 yıl tecrübeli * Auto-Cad Çizim konularına hakim, *İletişim ve analiz becerileri gelişmiş, *Dikkatli, düzenli ve sistematik çalışan, *Mühendislik öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, *Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, *Projelerde aktif görev alabilen *Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, *Çalışma arkadaşı aramaktayız. *Erkek adaylar tercih edilecektir.  

Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler Şehir/Ülke: İzmir (Aliağa), Kocaeli (Körfez) Personel sayısı: (Belirtilmemiştir) Firma Sektörü: İnşaat Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı İş Alanı: Mühendislik Pozisyon Seviyesi: Eleman Aday Bilgileri Tecrübe: En az 1 yıl tecrübe Cinsiyet: Erkek Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun) Askerlik Durumu: Yapıldı,Muaf As Endüstri Personel Eleman Alımı ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan bağlantıyı kullanarak kariyer netten başvurularınızı yapabilirsiniz. //www.kariyer.net/as-celik-konstruksiyon/makine-muhendisi-is-ilani-i1319193/?tmpsno=1

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE