Anadolubank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı

Anadolubank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı

Anadolubank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı

Anadolubank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı

Anadolubank Personel Alımı yapıyor. Anadolubank belirli şubelerinin güvenliğini sağlamak üzere En az lise mezunu olmak şartı ile Güvenlik Görevlisi alımı yapıyor. Sizde Anadolubankın bünyesinde güvenlik görevlisi olmak istiyorsanız, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, iş alanına, aranan niteliklere, ek bilgilere, ilan bilgilerine, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi edinebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.  

İş Tanımı Bankamız Genel Müdürlük ve Şubelerinde kadrolu olarak görev yapacak Güvenlik Görevlileri aranmaktadır.

Aranan Nitelikler - Silahlı Özel Güvenlik Sertifikası'na sahip, - Minimum Lise mezunu, - İstanbul'da ikamet eden, - Maksimum 27 yaşında ve - Askerlik görevini tamamlamış olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Ek Bilgiler İş Alanı: Güvenlik Hizmetleri Çalışma Şekli: Tam zamanlı Çalışma Yeri İstanbul Avrupa Yakası - Türkiye İstanbul Anadolu Yakası - Türkiye Yayınlanma Tarihi: 24. 02. 2015 Sektörler: BANKA-FİNANS Eğitim Durumu: Lise Mezunu Anadolubank Lise Mezunu Güvelik Görevlisi Alımı İlanına İş Başvurusunda Bulunmak İçin Alt Kısımdaki Bağlantıyı Kullanabilirsiniz. //www.yenibiris.com/anadolubank-a-s/guvenlik-gorevlisi-silahli-is-ilani/566341?firma=10379

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE