Acun Medya 11 Kadro İçin Personel Alımı Yapıyor!

Acun Medya Prodüksiyon tarafından 11 farklı kadro için personel alımı ilanı yayımlandı. Pozisyonlar ve detaylar nelerdir?

Acun Medya 11 Kadro İçin Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en büyük prodüksiyon şirketleri arasında yer almakta olan Acun Medya şu anda Türkiye'nin dört bir yanında televizyon üzerinden programları ile yayın yapmaya devam etmekte olup bünyelerine açık kadrolar için personel alımları da gerçekleştirmektedir. Acun Medya Prodüksiyon aracılığı ile ilanlar TV 8'nin resmi kariyer sayfası aracılığı ile ya da internette bulunan kariyer siteleri vasıtası ile duyurulmaktadır. Buna göre Acun Medya Prodüksiyon tarafından kamuoyuna yeni ilanlar yayımlandı ve 11 farklı kadro için personel alımı yapıldığı duyuruldu. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak, adaylar müracaatlarını nasıl yapacak?

ALINAN KADROLAR NELERDİR?

Acun Medya kariyer sitesi üzerinden 11 kadro için personel alımı yapacağını duyurdu. Peki alınacak olan kadrolar nelerdir? İlgili kadrolar Romence Tercüman, Macarca Tercüman, Depo Yöneticisi, Oracle Fonksiyonel Analist (Lojistik), Sosyal Medya Uzmanı, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı, Teknik Eleman, Restoran Müdürü, İspanyolca Tercüman, Budget And Planning Supervısor, Mimar kadroları için Acun Medya personel alımı gerçekleştirmektedir. Bazı kadrolar için hangi niteliklerin aranacağı pozisyonun isminden belli olmakta olup diğer Depo Yöneticisi, Sosyal Medya uzmanı, Lojistik Personeli gibi kadrolar için özel şartlar aranmamakta olup genel şartlara uyum sağlayanlar müracaat edebilir. Başvuru yapmak isteyenlerin https://bit.ly/35eVyTA linkini tarayıcıların url bölümüne yapıştırarak ulaşması ve uygun kadrolar için müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasemin bayatlıer
Yasemin bayatlıer - 3 yıl Önce

Ben iş istemiyorum gerekirse ne iş olursa çalışırım da survivor benim tek amacım survivor katılmak

peri
peri - 3 yıl Önce

8 tane dil biliyorum başvurayım ozman

Murat ilhan
Murat ilhan @peri - 3 yıl Önce

Depo elamanı olarak çalışmak istiyorum

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Depo elemanı olarak çalışmak istiyorum

Zekayi üredi
Zekayi üredi - 2 yıl Önce

Benin bu işe ihtiyacım var acun bey