Vestel Beyaz Eşya Personel Eleman Alımı

Vestel Beyaz Eşya Personel Eleman Alımı Türkiye’nin beyaz eşyasını üreten Vestel, büyüyerek yoluna devam ediyor

Vestel Beyaz Eşya Personel Eleman Alımı

Vestel Beyaz Eşya Personel Eleman Alımı

Türkiye’nin beyaz eşyasını üreten Vestel, büyüyerek yoluna devam ediyor. 2015 yılında kadrosunu daha da büyütmeyi hedefleyen Vestel Beyaz Eşya Personel Eleman Alımı ilanları ile çok sayıda personel arayışına giriyor. Büyük ve köklü bir firma olan Vestel’in bir personeli de siz olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmanın ilanlarına başvuru yapmak. Firma personel alımlarını kendi resmi sitesinden ve diğer kariyer sitelerinden gerçekleştirmektedir. Siz de Vestel’in bir personeli olmak için bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Hayatınızı bundan sonrasında daha rahat sürmek artık sizin elinizde. Vestel’in bir personeli olarak çalışmak sizlere hem iyi bir statü, hem de iyi bir kariyer kazandıracak. Zaman kaybetmeyin ve mutlaka Vestel Beyaz Eşya Personel Eleman Alımı ilanlarına başvuru yapın. Yeni yılda daha rahat bir hayat bu ilanlar sayesinde sizleri bekliyor.

Türkiye’nin her yerinde beyaz eşya satış mağazası bulunan Vestel, bu mağazalarda çalıştırılmak üzere çok sayıda personele ihtiyaç duymaktadır. Şu anda açık olan pozisyonlar şu şekildedir, -LED Aydınlatma Satış Temsilcisi -Satış Temsilcisi (Otel&İnşaat) - Satış Temsilcisi (Çeyiz Kanalı) -Satış Uzmanı (Cep Telefonu) -Software Engineer -Design Verification & Test Engineer -Part-Time Software Engineer İlanlar firmanın resmi sitesinde yer almaktadır. Eğer ilanlara başvuru yapmak istiyorsanız, firmanın sayfasından başvuru formunu doldurabilir ve Vestel Beyaz Eşya Personel Eleman Alımı ilanlarına başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İlanlarda bir takım özel şartlar yer almaktadır. Başvuru yapmadan önce detaylı olarak okumanızı öneririz. Sitemiz kariyeriniz için sizlere en güncel iş ilanlarını yayınlamaya devam etmektedir. Siz de düzenli olarak sitemizi takipte kalın ve iş fırsatlarında anında haberdar olma şansını yakalayın. Diğer iş ilanları olduğu gibi Vestel Beyaz Eşya Personel Eleman Alımı ilanları da sitemizde sizleri bekliyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE