TUSAŞ Tecrübesiz Personel ve İşçi Alacak. İşte Alınacak Kadrolar ve Başvuru Şartları

TUSAŞ Motor Sanayi TEI çok sayıda personel alımı yapıyor. Başvurular yayımlandı. İşçi ve personel alımı başvuruları nereye yapılacak? Başvuru şartları neler? Hangi kadrolarda personel alınacak? Tüm bunları haberimizde bulabilirsiniz.

TUSAŞ Tecrübesiz Personel ve İşçi Alacak. İşte Alınacak Kadrolar ve Başvuru Şartları

Savunma sanayisinde önemli yere sahip olan TUSAŞ personel alımında da kariyer imkânlarını sunuyor. Geçtiğimiz günde farklı unvanlarda personel alımı yapılacağını duyuruldu. Başvuru şartları belirlenerek kariyer ilan siteleri üzerinden başvurular alınmaya başlandı. TEI’de çalışmak isteyen adaylara başvuru için genel şartları inceledik. 18 farklı unvanda yapılacak olan alımlarda tecrübe şartı aranmıyor. Başvurularda firma tarafından tecrübe sahibi olmak tercih sebebi olabilir. Başvuru şartlarını sıralamak gerekirse;

TEI PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

TEI - Tusaş Motor Sanayi A.Ş. tarafından 18 unvanda yapılacak olan alımlar Eskişehir ilinde ve İstanbul ilinde görev alacak. Beyaz yakalılar ve mavi yakalılar genel başvuru yapılabilecek. Diğer alımlarda ise Mühendislik ile Teknisyenlik görevlerinde çalışacak. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları tercihen daha önce benzer bir işte tecrübesinin olması istenilecek. Ekip çalışmasına yatkın olmaları güçlü iletişe sahip olmaları analitik düşünebilmeleri ve iyi derece İngilizce bilmeleri isteniliyor. Adayların alınacak olduğu illerde ikamet etmeleri de aranan diğer şartlar arasında bulunuyor.

HANGİ POZİSYONLARDA PERSONEL ALINACAK

18 unvanda alınacak olan personeller 12 Ocak 2018 tarihinde başladı. Son başvurular 24 Şubat 2018 tarihinde son bulacak. Başvurular online olarak kariyer ilan sitesi üzerinden alınacak. İşte alım yapılacak unvanlar;

Genel başvuru için Beyaz Yakalılar ile  Mavi Yakalılar Genel Başvuru alınacak. Elektrik Elektronik Tasarım Mühendisi, Programlar Mühendisi, Yazılım Mühendisi, Mekanik Tasarım Mühendisi,  Network Uzmanı, kalite ve Sertifikasyon Mühendisi, Elektronik Bakım Teknisyeni, Motor Montaj Mühendisi.. Diğer unvanları görmek ve ilana başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirisiniz.

https://goo.gl/nootEr

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 12:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salim parlak 05368177638
Salim parlak 05368177638 - 3 yıl Önce

Serbest meslek her işyaparım