Türk Telekom Eleman Alımı 2015

Türk Telekom Eleman Alımı 2015

Türk Telekom Eleman Alımı 2015

Türk Telekom Eleman Alımı 2015

Türk Telekom Eleman Alımı yapıyor. Türk Telekom bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere, Saha Satış Destek Elemanı alımı gerçekleştiriyor. Sizde Türk Telekom bünyesine dahil olarak iyi bir kariyer olanağı sağlayabilir ve iyi bir ücret alabilirsiniz. Herkezinde bildiği gibi Türk Telekom Türkiye'nin önemli bir telekominikasyon şirketinden birisidir. Türk Telekom da Saha Satış Elemanı olmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, iş tanımına, aday bilgilerine, ek bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İlana Başvurular 16 Şubat 2015 tarihinde sona erecektir.

İş Tanımı

TÜRK TELEKOM KURUMSAL SATIŞ VE STRATEJİ KANALI olan firmamızda kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek. Kendisine verilen bölgedeki portföyü yöneterek çeşitli ürün ve cihazlarla kurumsal abonelerimize verdiğimiz hizmetlerin gelişimine katkı sağlamak. Yeni ürünlerimizin kullanımına teşvik edip müşteri memnuniyetini artırmak. Hedefler doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamalarını sahada uygulamak ve raporlamak. Proje yönetmek. Aranan Nitelikler Başvurularda bayan şartı aranmaktadır. Tercihen 2 yıllık saha satış veya benzeri görevlerde deneyime sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Pozitif düşünce ve davranışlı, istekli, dinamik ve bakımlı, Temsil kabiliyeti yüksek, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, Sürücü belgesi olan, Aktif olarak araç kullanma konusunda engeli olmayan, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, 22 - 35 yaş aralığında, İstanbul dışı müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

Ek Bilgiler

İş Alanı Müşteri İlişkileri-Crm Organizasyondaki Yeri: Danışman Çalışma Şekli: Tam zamanlı Deneyim: 2-5 yıl Çalışma Yeri İstanbul Avrupa Yakası - Türkiye Yayınlanma Tarihi: 12. 02. 2015 Son Başvuru Tarihi: 16. 02. 2015 Sektörler

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE