Sınav Eğitim Kurumları Personel Eleman Alımı 2015

Sınav Eğitim Kurumları Personel Eleman Alımı 2015

Sınav Eğitim Kurumları Personel Eleman Alımı 2015

Sınav Eğitim Kurumları Personel Eleman Alımı 2015

Sınav Eğitim Kurumları Çok Sayıda Personel Eleman Alımları gerçekleştiriyor. Sizde Sınav Eğitim Kurumşarında açıkta olan bir çok iş pozisyonun içinden birisini seçebilir ve kendi kariyer geleceğinize uygun olanını seçerek iyi bir kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz. Sınav Eğitim Kurumları 600 e yakın açık iş pozisyonu ile çok sayıda bünyesine personel eleman dahil edecektir.

Bu boşta olan pozisyonlardan bazıları şöyledir:  

KAYIT KABUL EĞİTİM DANIŞMAN

I Bay/Bayan temizlik elemanı Tecrübeli Grafiker Part time / Stand Sorumlusu HİZMETLİ-KAT GÖREVLİSİ TEMİZLİK VE YARDIMCI PERSONEL Halkla İlişkiler Elemanı Halkla İlişkiler Sorumlusu Çeşitli branş dallarında Öğretmenler En Çok Açıkta olan pozisyonları Öğretmenliktir. Çeşitli Braşta, çeşitli dallarda öğretmenler almaktadır. Sizde Kariyerinizi öğretmenlikte geliştirmek için bu fırsatı kaçırmayınız. Alt kısımda vermiş olduğumuz bağlantı sayesinde çok sayıda öğretmenlik kadrolarına ve çeşitli pozisyonlarda kadrolara dahil olabilirsiniz. Ayrıca Sınav Eğitim kurumları Türkiye genelinde Eğitim alanları bulunduğu için, alımlarının bazılarını Türkiye genelinde ve çeşitli Şehirlerde temin etmektedir.

Sınav Eğitim Kurumları personel eleman alımı ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlatıyı kullanabilirsiniz.

//www.yenibiris.com/sinav-dergisi-dersanesi-levent-is-ilanlari?firma=80967

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE