Sarkuysan Personel Alımı İş İlanları

Sarkuysan Personel Alımı İş İlanları Ticaretin önemli merkezlerinden biri olan Kapalıçarşı’da altın ticareti yapan sarraf ve kuyumculardan oluşan küçük bir idealist grup tarafından 1972 yılında kurulan Sarkuysan, adını ilek girişimcilerin meslekleri olan sarraf, kuyumcu ve sanatkar kelimelerinin ilk hecelerinden almıştır

Sarkuysan Personel Alımı İş İlanları

Sarkuysan Personel Alımı İş İlanları

Ticaretin önemli merkezlerinden biri olan Kapalıçarşı’da altın ticareti yapan sarraf ve kuyumculardan oluşan küçük bir idealist grup tarafından 1972 yılında kurulan Sarkuysan, adını ilek girişimcilerin meslekleri olan sarraf, kuyumcu ve sanatkar kelimelerinin ilk hecelerinden almıştır. Sarkuysan İş İlanları ile her yıl onlarca kişiyi iş sahibi yapmaktadır. Firma stratejik öneme sahip elektrolitik bakır ve mamüller üretmektedir. Temel sanayilerde kullanılan bu malzemeler ile firma giderek büyümektedir. Günümüzde Sarkuysan 6000 civarında tahmin edilen ortağı ile çok ortaklı bir firmadır ve sermayesinin tamamı halka açıktır. Firma tamamen profesyonel kadro ile yönetilmektedir. Bu alanda başarılı bir ilk model olan firma Ülkemizin sanayileşme tarihinde önemli bir yer tutmaktadır.  Günümüzde 500’ü aşkın personeli bulunan firma, dinamik bir İnsan kaynakları politikası izlemektedir.

Sarkuysan İş İlanları gelişmeye ve öğrenmeye açık olan herkes için yayınlanmaktadır. Eğer siz de bu özellikleri taşıyorsanız, yılların tecrübesi ve tarihin izlerini taşıyan bu köklü firmada çalışmaya başlayabilirsiniz. Kariyeriniz için de iyi bir başlangıç olacak olan firmanın yıl içerisinde bir çok iş ilanı yayınlanmaktadır. Bu ilanlar firmanın resmi sitesinde ve kariyer sitelerinde yer almaktadır. Aynı zamanda ilanlara sitemizden de ulaşabilirsiniz. Özellikle işsizliğin giderek arttığı son yıllarda Sarkuysan İş İlanları gerçekten iyi bir fırsat olarak görülüyor. Özellikle firmanın uzun yıllardan bu yana gelen tecrübesi, iş arayanları firmaya iten sebeplerin başında yer alıyor. Eğer siz de kariyerinize zirveden başlamak istiyorsanız, bu fırsatı mutlaka değerlendirmelisiniz. Sarkuysan İş İlanları konusunda şu anda firmanın açık bir pozisyonu bulunmuyor. Ancak sitemiz firmayı düzenli olarak takip ediyor. Firma ilan açar açmaz, ilanlar başvurmanız için sitemizden sizlerle paylaşılacaktır. Siz de sitemizi düzenli olarak takip ederek, kariyerinize bir adım önde başlayabilirsiniz.

Sarkuysan İş İlanlarına Başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

//www.kariyer.net/buyuk-bir-sanayi-kurulusu-is-ilanlari-c0-p194/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE