PTT Personel Eleman Alımı Başvurusu 2015

PTT Personel Eleman Alımı Başvurusu 2015

PTT Personel Eleman Alımı Başvurusu 2015

PTT Personel Eleman Alımı

Başvurusu 2015 Her yıl PTT personel eleman alımı ilanları ile bizlerin yüzünü güldürüyor. 2015 yılında da PTT eleman kadrosundaki boşluğun doldurulması amacı ile personel alımları başlayacaktır. PTT hızlı iletişim ve ulaştırmayı amaç edindiği için personel konusunda çok hassas ve duyarlıdır. İşlemleri için yeterli personeli her zaman bulundurmak zorunda olan PTT sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Yılların verdiği tecrübe ve güvenle PTT sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmuş, yıllarca sunmaya da devam etmiştir. Bu sayede büyümüş ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilir hale gelmiştir. Posta, telefon, telgraf alanında her zaman en iyi ve hızlı çözümleri sunan PTT sizlere daima en pratik yaklaşımlarla çözüm getirmiştir. PTT çok köklü ve büyük bir yapıya sahip olduğu için ihtiyaçlarınıza kolayca cevap vermekle birlikte, sizlere her zaman en hızlı çözümlerle gelir. PTT alt yapısı çok büyük ve köklü olduğu için, personel konusunda da her zaman ihtiyaç vardır.  

PTT personeli çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Bu nedenle işlerin en iyi şekilde yapılıp yetişmesi için çok fazla personele ihtiyaç vardır. Bu nedenle PTT her yıl birçok personel alımı yapmaktadır. Peki, PTT personeli alımı için nasıl başvuruda bulunabilirim?

PTT 2015 yılı personel alımı için PTT online siteden başvuru yapabilir ve Ptt personel alım sürecine dahil olabilirsiniz. Bu süreçte mezun olduğunuz okul, Kamu personeli seçme sınav puanlamanız, yaşınız ve diğer nitelikleriniz göz önünde bulundurulur. Sonucun değerlendirilmesinden sonra PTT personeli olmak için hak kazanabilirsiniz. PTT personel alımında özenli ve titiz davrandığı için başvuru formunda boş alan bırakmayınız. Sizlere ulaşabileceği alanları mutlaka doldurunuz. PTT personel alımı için ilk yerleştirmede iş sahibi olamamış olabilirsiniz. Bu nedenle ikinci yerleştirmeleri bekleyebilirsiniz.

Değerlendirme sonucu iş görüşmesi gerçekleşir. İş görüşmenizde gayet sakin ve rahat olun net cevaplar verin uzun ve dolambaçlı anlatımda kaçının. Yüz yüze yapılan mülakat her zaman çok önemlidir. Şans eseri binlerce cv içerisinden seçilerek yüz yüze mülakatta kaybetme durumunuz sizi hem psikolojik olarak üzecektir, hem de ciddi anlamda kötü hissetmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle her zaman birebir mülakatlarınız da rahat ve sakin olup net cevaplar vermenizde büyük fayda vardır. PTT 2015 yılında da birçok genç ve dinamik personeli işe alacak ve kendi bünyesinde kazanç sunacaktır. Her zaman en iyiyi sizlere sunan PTT siz değerli personellerine en iyi yaklaşımlarda bulunacaktır.

Birçok kişinin hayali olan PTT personeli olmak artık sizlere çok yakın hemen başvuruda bulunabilir ve bu alım süreci içine dahil olabilirsiniz. Bu süreç sonunda da PTT personeli olabilir ve siz de geleceğinizi en iyi şekilde yönlendirebilirsiniz.  

NOT: SİTEMİZDE YAYINLANAN YAZI SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR. ASIL YAYINLANAN İLANLAR PTT RESMİ SİTESİNDE (www.ptt.gov.tr) YAYINLANACAKTIR.BURAYA TIKLAYARAK DUYURULARA ULAŞABİLİRSİNİZ.

YORUM EKLE
YORUMLAR
aynur ilkutlu
aynur ilkutlu - 5 yıl Önce

Sosyal hizmetler okumaktayim sizinle calismak istiyorum 05535359833

Neşe Patlar
Neşe Patlar - 6 yıl Önce

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans mezunuyum. Bu alanda başarılı olacağıma inanıyorum.Dilerseniz sizinle çalışmak istiyorum ilginiz için teşekkürler

Ceren Turgut
Ceren Turgut - 6 yıl Önce

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İMYO YEREL YÖNETİMLER VE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT AÖF KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.KURUMUNUZDA BANA UYGUN GÖRECEĞİNİZ BİR POZİSYONDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.ŞİMDİDEN İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

İNANC BÜYÜMEZ
İNANC BÜYÜMEZ - 6 yıl Önce

bölümüm itibariyle sizlere en iyi hizmet edecegimi sanıyorum sizin uygun gördügünüz bir bölümde calışmak istiyorum geregini arz ederim saygılarımla.

salih
salih - 6 yıl Önce

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans mezunuyum. Bu alanda başarılı olacağıma inanıyorum.Dilerseniz sizinle çalışmak istiyorum ilginiz için teşekkürler

yusuf özenç
yusuf özenç - 6 yıl Önce

büro yönetimi ve yönetici asistanlığı mezunuyum bünyenizde çalışıp kendimi geliştirip ve bünyenize faydalı olmak istiyorum.şimdiden teşekkürler.

TURAN ÖNCÜLOKUR
TURAN ÖNCÜLOKUR - 6 yıl Önce

karacasu meslek yüksek okulu pazarlama mezunuyum kpss notum 81 bünyenizde çalışmak istiyorum şimdiden

aygül şeker
aygül şeker - 6 yıl Önce

harita ve kadastro önlisans mezunuyum.bu alanda kendimi geliştirip sizlere faydalı olacağımı düşünüyorum.ilginiz için teşekkür ederim.