Kızılay KPSS Şartı Olmadan 8 Farklı Şehirde Olmak Üzere Personel Alımı Yapıyor..!

Türk Kızılayı resmi internet sitesi tarafından açıklanan personel alım ilanlarına göre birbirinden farklı şehirlerde personel alımı yapılacağı açıklandı. Bizlerde bu ilanları haberimize derledik.

Kızılay KPSS Şartı Olmadan 8 Farklı Şehirde Olmak Üzere Personel Alımı Yapıyor..!

Kızılay tarafından yapılan başvurular ile birlikte birçok personel alımı yapılacağı konusunda iş arayan kişilere duyuru yapıldı. Finans asistanı kategorisinde yapılacak olan alımlar ile ilgili pekçok il üzerinde bulunan Kızılay birimlerinin başvuru aldığı alınan başvuruların ise belirlenen genel başvuru şartlarına göre yapıldığı açıklandı. Yapılacak başvurularda adayların genel başvuru şartlarında bulunan maddeleri karşılaşamadığı anlaşılırsa başvurularının geçersiz sayılacağı açıklandı. KPSS şartı aranmayan başvurularda adayların büyük ilgi gösterdiği açıklandı.

Başvuru Şartları ve Detayları

Kızılay tarafından yayımlanan başvuru şartlarına göre personel alımlarının yapılacağı açıklandı. Yayımlanan başvurularda adaylar için belirlenen başvuru şartları şu şekildedir; " Ankara, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, İstanbul, Adana, Kahramanmaraş ve Kayseri'de bulunan Kızılay bürolarına başvuru yapılacağı açıklandı. Yapılacak başvurularda adayların bu illerde ikamet etmesi gerektiği açıklandı. Adayların T.C. vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması, erkek adayların ise askerlik mevzularının bitmiş olması gerektiği bildirildi. KPSS şartı aranmayan adaylarda önemli olan maddedinin sürekli ve kesintisiz çalışabilme imkanı bulunması olduğu açıklandı. Adayların sağlık problemlerinin olmaması önemidir. Bu şartlara uyan adayların Finans asistanı olarak Kızılay bürolarında çalışacağı açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 00:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE