KARDEMİR Personel Alımları

KARDEMİR Personel Alımı Gerçekleştiriyor. KARDEMİR İş Başvurusunda bulunmak için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

KARDEMİR Personel Alımları

KARDEMİR Personel Alımları

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Kardemir, kendisine bağlı kuruluşlarla birlikte yaklaşık 4 bin kişi istihdam etmektedir. Sektörün lideri konumundaki firma yetkin insan kaynağı ve kurumsal yönetim tecrübesi ile KARDEMİR Personel Alımlarını gerçekleştirmektedir. Biz de site olarak firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler için genel bilgileri bir araya getirdik. Firmanın insan kaynakları politikası ne? Personel alımı için nasıl bir yol izleniyor? Hepsi yazımızda….

KARDEMİR İnsan Kaynakları Politikası’nın amacı Şirketin her seviyesindeki kadrolarına mümkün olan en iyi yetişmiş ve yetenekli personel alımı ve istihdam etmektir. KARDEMİR Personel Alımlarını da bu politika çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

-Öğrenmeye açık,

-Yöneticileri ile uyumlu çalışan,

-yenilikçi,

-Vizyon sahibi adaylar firma bünyesinde istihdam edilmektedir. Şirkete iş başvurusu kendi resmi sitesi üzerinden ya da fax yolu ile yapılmaktadır. Genel başvuru linki ile firmaya iş başvurusu yapmak mümkündür. Bu şekilde başvuru yapan adaylar uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzuna kaydedilmektedir.

KARDEMİR Personel Alımları kapsamında iş sahibi olan adaylar, bir çok ayrıcalıktan da faydalanabilmektedir. Firma il dışından başvuru yapan adaylar için lojman imkanı sağlamakta ve gelen çalışanlar bu lojmanlarda diğer işçilerle birlikte konaklamaktadır. Aynı zamanda şirket, bütün çalışanlarına yemek vermektedir. Şirketin servis imkanı da çalışan bütün adayların hizmetindedir. Firma çalışanları bütün sosyal haklarından da tam olarak yararlanabilmekte ve sağlık güvenceleri tam anlamı ile yapılmaktadır.

 

Siz de KARDEMİR Personel Alımları kapsamında iş sahibi olmak için hemen başvuru yapın. Firmanın size sağladığı ayrıcalıklardan yararlanın. Kardemir iş ilanlarını düzenli olarak takip etmek için, sitemizden de yardım alabilirsiniz. Sitemiz firmanın ilanlarını detaylı olarak araştırmakta ve sizlerin bilgisine sunmaktadır. KARDEMİR Personel Alımları güncel ilanları için bizden ayrılmayın.  

İş başvurusunda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

//www.kariyer.net/kardemir-karabuk-demir-celik-is-ilanlari-c34950-p27419/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ulas
ulas - 5 yıl Önce

Beni aramisinIz05532003350 is icin

Yasemin Kaşkaya
Yasemin Kaşkaya - 5 yıl Önce

İsmim yasemin kaşkaya muhasebe ve finans mezunuyum. İlginize şimdiden teşekkürler.

ismail gundogan
ismail gundogan - 5 yıl Önce

yurtdisinda yasiyorum, ogrenim ;meslek yuksek okul:karabukluyum : ilgilerirseniz 00393429852488

ismail gundogan
ismail gundogan - 5 yıl Önce

yurtdisinda yasiyorum:ogrenim meslek yuksek okul karabukluyum 00393429852488

emrah ural
emrah ural - 5 yıl Önce

karabük endüstri meslek lisesi döküm bölümü mezunuyum yas 25 05435932229

şevki
şevki - 5 yıl Önce

iş istiyorum

özgür aydın
özgür aydın - 5 yıl Önce

evli iki çocuk babasıyım arasanız sevinirim 05061108010

MURAT ÖZKAN
MURAT ÖZKAN - 5 yıl Önce

Sayın ilgililer,
22.03.1975 Bartın/Ulus doğumluyum.Ailem hâla Karabük'te yaşıyor.Babam Kardemir A.Ş'den emeklidir.İlk ve Orta öğrenimimi Karabük'te tamamladım. KarabükTeknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümünü bitirdim. Süleyman Demirel Üniversitesi Isparta MYO Elektronik bölümü 1996 mezunuyum.Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim.
13.5 yıl Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş Algida dondurma grubunda 6 yıl satış temsilciliği, 7,5 yıl Satış Müfettişliği görevi yaptım.Daha sonra Sütaş Süt Ürünleri A.Ş firmasında 2.5 yıl Satış yöneticiliği görevi yaptım.İzmir'de ikamet etmekteyim..
Uygun bir pozisyon olduğunda tekrar memleketim olan Karabük'e dönmek istiyorum.Kardeşim Sedat Özkan'da Kardemir A.Ş de müteahhit bağlı bölümde çalışmaktadır.Bende babam ve kardeşim gibi Kardemir A.Ş de çalışmak istiyorum.

Yardımlarınızı arz ederim.

Saygılarımla..

İletişim:0 532 78 77 76 0