Borçelik İşçi Alımları İş Başvurusu

Borçelik İşçi Alımları İş Başvurusu Borusan Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu olarak uzun yıllardır faaliyet göstermektedir

Borçelik İşçi Alımları İş Başvurusu

Borçelik İşçi Alımları İş Başvurusu

Borusan Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu olarak uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Grup bünyesinde bulunan 21 şirketle hizmet vermekte ve 4 bin 600 kişiyi istihtam etmektedir. Şirket bünyesine her yıl yüzlerce yeni personel katılmaktadır. Borçelik İşçi Alımları İş başvurusu yaparak siz de firmada çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. Kendi insan kaynakları politikası kapsamında personel alımı yapan firma 2015 yılında da bir çok ilan ile kadrosunu genişletmeyi hedeflemektedir. Firmanın ilanlarına kendi resmi sitesi üzerinden ve kariyer sitelerinden ulaşmak mümkündür.

Site olarak biz de Borçelik İşçi Alımları İş başvurusu yapmak isteyenler için biraz araştırma yaptık. İşte firmanın açık pozisyonları; -Kara Nakliye Memuru -Satınalma Uzmanı -Kullanılmış Oto Satış Danışmanı -Servis Müşteri Temsilcisi -Planlama ve Raporlama Uzmanı -Satış Takip Uzmanı -Satış Müşteri Temsilcisi -Üretim Operatörü Firmanın ilanları genellikle vasıflı personel alımı için açılmış. Eğer sizler de ilanlarda aranılan özellikleri taşıyorsanız, Borçelik İşçi Alımları İş başvurusu yapabilirsiniz. Kariyer yapmak herkesin idealleri arasında vardır. Borçelik, sizlere hayatınızı doğru yönlendirmeniz için bir fırsat sunuyor. Siz de bu fırsatı değerlendirin ve kariyerinize en üstten başlayın.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 07:48

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE