Bimeks Eleman Alımı 2014

Hayatımızla birlikte yükselen işsizlik sıkıntıları kocaman sorunlar verirken, çektiğimiz  sorunlar bizleri çok zorluyor

Bimeks Eleman Alımı 2014
Hayatımızla birlikte yükselen işsizlik sıkıntıları kocaman sorunlar verirken, çektiğimiz sorunlar bizleri çok zorluyor. Kurallar yaşantımızı zorlaştırırken, bizler ise mecburen harika bir işe girmek, kariyer sahibi edinmek ve elbet kide harika bir ücret elde etmek telaşına giriyoruz. İyi bir firmada veya kuruluşta çalışmaya başlayarak, yaşamın vermiş olduğu işsizlik sorunlarından ve zorluklardan kolaylıkla kurtulabiliriz. Harika bir kariyer sahibi olmak ve bir işte sürekli çalışmak sizi bir adım ek olarak ileriye alacaktır. Peki harika bir iş şirket ve kuruluş ne türlü bulabilir diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyunuz. Bimeks personel alımı yapıyor . Sizde Bimeks'te çalışmaya başlayarak iyi ücret elde etmek istemezmisiniz? Bimeks'te işe başlayarak gelecek vaat eden tek kariyer sahibi olabilirsiniz. Bununla Birlikte Bimeks Türkiye'nin her yerinde iş alanı meydana geldiği için Türkiye'nin her yerinde personele gereksinim duymaktadır. Türkiye'nin neresinde olursanız olun müracaat yapabilirsiniz.

Bimeks iş müracaatında bulunmak için , alt kısımda paylaştığımız detaylı verileri inceleyerek müracaatta bulunabilirsiniz. Alt kısımda vermiş olduğumuz bilgilerde şirketin genel insan kaynakları verileri , şirketin personeline vermiş meydana geldiği bilgiler, işe alım süreçleri, ne kadar personel alacağı ve istenilen genel niteliklere ulaşabilir ve yer alan bağlantıdan başvurularınızı yapabilirsiniz. 1990 senesinde Akgiray Ailesi tarafından kurulan Bimeks, 2007 ve 2008 senelerinde CNBC-E Business, Interpro Bilişim 500 tarafından Türkiye'nin en çabuk yükselen şirketi olarak değerlendirilmiştir. Müşterilerine bilişim teknolojisi, tüketici elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sunan Bimeks, Türkiye'nin lider ve öncü markalarından biridir. Özgün hizmet ve perakendecilik konsepti ile mutlu , emniyetli ve huzurlu tek alışveriş tecrübesi yaşatan Bimeks, müşteri sadakatinde öncülüğünü korumaktadır . Bimeks, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmeye başlayan önce teknoloji perakende şirketi olma özelliğini taşımasının yanı sıra AVM'de açılan önce teknoloji perakende şirketidir. Bimeks, verimliliğe odaklı siyaset ve uygulamalarına özkaynaklarını güçlendirme atılımını da ilave etmiştir. Kendine özgü franchise sistemi ile sektörüne öncülük eden firma çok kanallılığı taktiği olarak benimsemiş ve kendi mağazaları, franchise mağazalar ve online satış kanalıyla ulaşım ağını her geçtiğimiz gün büyütmektedir. Türkiye'nin 4 tek yanına yayılmayı hedefleyen Bimeks, 81 şehirde en az tek Bimeks mağazasıyla var olmayı hedeflemektedir. Hayat pazarına açılarak uluslararası tek marka olmayı uzunca dönemli amaçları aralarında bulunduran Bimeks'in çoğunluk payi Akgiray Ailesi'ne aittir.

Aranan Nitelikler : En az lise mezunuysanız, Erkek adaylar için askerliğinizi yapmış ya da 2 yıl tecil ettirmişseniz, İletişim kurarken ses tonu ve diksiyonunuza güveniyorsanız, İş takibi konusunda disiplin sahibiyseniz, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız, Bimeks çeşitli pozisyonlarda personel eleman almaktadır. satış danışmanı, çağrı merkezi uzmanı, mağaza teknik danışmanı, mağaza satış danışmanı, kasiyer gibi pozisyonlarda ilanları bulunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2017, 10:20
YORUM EKLE