Banvit Personel Eleman Alımları

2015 yılında bir çok yeni yatırım yapmayı hedefleyen Banvit’in personel alımı yapacağı Banvit insan kaynakları tarafından duyuruldu.

Banvit Personel Eleman Alımları

Banvit Personel Eleman Alımları

2015 yılında bir çok yeni yatırım yapmayı hedefleyen Banvit’in personel alımı yapacağı Banvit insan kaynakları tarafından duyuruldu. Türkiye’nin en köklü firması Banvit Personel Eleman Alımlarına bu yıl da devam edecek. Banvit iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İlk olarak size bu büyük firmanın geçmişinden bahsedelim. Banvit’in temelleri 1968 yılında atılmıştır. Sektörün lider firması binlerce insana iş kapısı açmaktadır.

Banvit’in şu anda 2500’ün üzerinde çalışanı bulunmakta ve bu ekiple müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Kendi insan kaynakları politikası ile Banvit Personel Eleman Alımlarını gerçekleştiren firmanın politikasının ilk maddesinde ekip çalışmasına yatkınlık bulunmaktadır. Firmanın şu anda açık pozisyonları ise şu şekildedir;

- Söke Sezonluk Dağıtım Elemanı

-Bodrum Sezonluk Dağıtım Elemanı

- Ziraat Mühendisi

-Veteriner Hekim

-Sezonluk Dağıtım Elemanı

-Depocu

-Mutabakat Elemanı

-Bilişim Sistemleri Elemanı – Rapor Geliştirme

-İşyeri Hemşiresi

-İşçi

-Elektrikçi

-Sezonluk Dağıtım Elemanı

Banvit Personel Eleman Alımlarını çeşitli illerde bulunan tesisleri için yapmaktadır. En büyük tesisi olan Balıkesir fabrikasında en fazla istihdam sağlanmaktadır. Siz de Banvit’in bir çalışanı olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, firmaya iş başvurusu yapmak. Yukarıda belirttiğimiz pozisyonların yanı sıra Banvit personel alımı için genel başvuru da yapabilirsiniz. Firmanın kendi internet sitesinden form doldurarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Banvit Personel Eleman Alımlarına başvuru yapmak size çok sayıda avantaj kazandıracak. Piyasa şartlarının üzerinde bir maaş ve sosyal haklar bu ilanlar ile sizleri bekliyor. Firmada aynı zamanda engelli ve eski hükümlü personellerde istihdam edilmektedir. İlanları değerlendirerek siz de bu şansı yakalayabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve Banvit personel ilanlarını değerlendirme şansını yakalayın. Belki de hayatınızın fırsatı burada sizleri bekliyor.

Banvit İş İlanlarına başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

//www.kariyer.net/banvit-a-s-is-ilanlari-c1972-p10670/

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 00:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ulas
Ulas - 5 yıl Önce

Beni ararmisiniz 05532003350 calismak icin

burak
burak - 5 yıl Önce

bilişim sistemleri olarak bayağı bi donanıma sahibim bu pozisyonda rahatlıkla çalışabilirim tabi diğer pozisyonları da elimden geldiğince yapabilirim numaram:05415137547