TYP ile Kamu Kurumlarına 235 Personel Alımı Yapılacak! Son Başvuru Süresi Az Kaldı!

Toplum Yararına Programı kapsamında kamu kurumlarında personel alımı yapılacak. TYP ile 235 işçi, personel alımı için başvurular devam ediyor. Başvurularda son başvuru süresine az kaldı. TYP alımları haberimizde.

TYP ile Kamu Kurumlarına 235 Personel Alımı Yapılacak! Son Başvuru Süresi Az Kaldı!

Toplum Yararına Programı kapsamında kamu kurumlarına personel alımları yapılacak.

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile bir çok kurum personel ihtiyacını gidermekte. İŞKUR Türkiye genelinde bulunan özel ve kamu kurumlarına toplamda 97 bin 746 açık iş ilanı bulunuyor. Bunlardan toplum yararına kapsamında istihdam edilecek olan iş ilanları hangileri. Hangi uygulama alanında alım yapılacak.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR!

Çevre temizli, kamusal alt yapının temizlenmesi uygulama alanlarında TYP alımları devam ediyor. Türkiye genelindeki başvurularda Karaman Merkez, Ermenek, Elazığ Kovancılar, Keban ilçeleri, Adana İmamoğlu, Karataş, Ceyhan ilçelerinde bulunan kamu kurumları alım yapacak. Alım yapılacak olan uygulama alanlarında belirli süreli olarak çalışma yapılacak. Buna göre 171 ile 173 gün arasında toplam gün sayısı ile günlük 9 saat çalışma süresi olacak. Adaylar başvuruları tamamlanmasının ardından seçim işlemleri liste yöntemi ile yapılacak.

BAŞVURULAR;

Başvurular İŞKUR aracılığı ile yapılabilecek. Son başvuru tarihinden önce başvuru adımlarını tamamlamak gerekiyor. Aşağıdaki linki ytarayıcıdan açarak arama yapabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru için: https://goo.gl/vpFFwq

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 23:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ela doğan
Ela doğan - 3 yıl Önce

iskur adım olan herzanam iskurda çalış