Roketsan Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Roketsan'a personel alımı için başvurular devam ediyor. Lise, ön lisans ve Lisans mezun personel alımında; teknisyen ve mühendislik başvuruları için başvuru şartları neler? Hani pozisyonlarda başvurular alınacak. İşte detaylar

Roketsan Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Türkiye Silahlı Kuvvetler Güçlendirme Vakfı ile faaliyetini sürdüren Roketsan personel alımı yapıyor. Pek çok unvanda ve pozisyonda başlayan 2018 personel alımlarına adaylar yoğun ilgi gösteriyor. Önlisans mezunu adayların başvuru yapabileceği teknisyen alımları için başvurular ne zamana kadar devam edecek? Roketsan alımları nasıl yapılıyor? Başvurularda istenilen belgeler neler?

ROKETSAN PERSONEL ALIMINDA ARANAN ÖZELLİKLER;

Roketsan başvurularında erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmaması, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmaları, Office programlarına hâkim olmaları, esnek çalışma saatlerine uygun olmaları, seyahat engellerin olmaması ve Ankara ilinde ikamet etmeleri başvuracak tüm adayların olması gereken özelliklerdir. Adayarın başvuru yapacağı mühendislik alanında eğitimini tamamlaması gerekiyor. Teknisyen alımlarında ise en az teknik lise mezunu olması gerekiyor.

ROKETSAN'A BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Roketsan A.Ş.'ye başvuru yapacak olan adayların istenilen genel özellikleri taşımaları çalışmak istedikleri konulara ait ir ön yazı ile birlikte başvuru yapmaları isteniliyor. Başvurular insan kaynakları roketsen internet sitesi üzerinden alınıyor. Son başvurular 30 Aralık tarihine kadar sürecek.  

ROKETSAN MÜHENDİS ALIMLARI

Başvurusu devam eden mühendislik branşları şöyle; Mekatronik Mühendisi, Fizik / Fizik Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Aday Mühendis, Havacılık Uzay / Uçak Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Metalurji Ve Malzeme Mühendisi, Proje Yönetimi Mühendisi, Kimya / Kimya Mühendisi, Makine Mühendisi, Satın alma Mühendisi. Roketsan'a mühendislik ve teknisyen alımlarının yanı sıra kadroları için en az Meslek Lisesi mezunu olmak teknisyen alımları da yapıyor. Ayrıca staj yapmak isteyenler için staj olanları sunuluyor. Firmada kariyer fırsatlarında bulunmak ve başvuru yapmak için aşağıdaki başvuru linkinden başvuru adımlarını tamamlayabilirsiniz.

Başvuru için : https://goo.gl/bWKxwn

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2018, 22:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serpil
Serpil - 5 yıl Önce

Lise mezunu alınacak diyorsunuz. Alakası yok.

gökhan
gökhan - 4 yıl Önce

teknisyen maaşları ne kadar bilgi verebilir misiniz? Acaba