MKE Lise Mezunu 60 KPSS ile 240 İşçi Personel Alımı Yapacak.

Makina Kimya Endüstrisi Kurumu Türkiye İş Kurumu Aracılığı ile toplamda 240 daimi işçi alımı yapacak. Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 alan adaylar başvuru yapabilecek. MKE daimi işçi alımı detayları haberimizde.

MKE Lise Mezunu 60 KPSS ile 240 İşçi Personel Alımı Yapacak.

Makina Kimya Endüstrisi Kurumu Türkiye İş Kurumu Aracılığı ile toplamda 240 daimi işçi alımı yapacak. Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 alan adaylar başvuru yapabilecek. 

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu daimi işçi alımı yapacak. Kamuda ve özel firmaların memur ve işçi alımlarına devam ediyor. Bir çok kurumda en az lise mezunu personel alımı yapıyor. Yeni yayımlanan ilan ile Makine Kimya Enstrisi Kurumunun farklı illerde bulunan fabrikaları için daimi işçi alımı yapılacak. Alınacak olan personellerin başvuruları nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler?

MKE DAİMİ İŞÇİ ALIMI;

233 sayılı kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1984 tarihinde kurulan Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu, 16 Mayıs tarihi itibari sürekli işçi statüsünde alımlar yapıyor. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılan alımlara başvurular İşkur internet sitesi üzerinden ve şube müdürlüklerinden yapılacak. Başvurular 25 mayıs tarihine kadar devam edecek. Adayların en az lise mezunu olmaları ve KPSS puanlarından P94 puan türünden en az 60 almış olmak gerekiyor. 

BAŞVURULAR;

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlara alımlarda adaylar Kırıkkale, Ankara ve Çankırı illerinde görev alacaklar. İŞKUR aracılığı ile başvurlar yapıalcak. İlanın yayımlandıktan 10 gün içinde başvuruların tamamlanması gerekmekte.

İlan İçin: https://goo.gl/SsMo3s 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 21:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cihat okumuş
Cihat okumuş - 4 yıl Önce

İlan no nedir çıkmıyor işkurda anlamadım gittim

Turgay
Turgay - 4 yıl Önce

Önlisans mezunuyum P93 puan türünden başvurum kabul edilirmi