İŞKUR TYP Kapsamında 175 İşçi ve Personel Alımı İçin Son Günler!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile TYP kapsamında personel alımı için son günler. Toplum Yararına Programı kapsamında Türkiye geneli farklı illerde 175 işçi ve personel alımı yapılacak.

İŞKUR TYP Kapsamında 175 İşçi ve Personel Alımı İçin Son Günler!

Türkiye İş Kurumu aracılığı Türkiye genelinde işçi ve personel alım ilanları yayımlandı. Türkiye geneli hangi illerde TYP alımları var? Uygulama alanı, alım yapılan pozisyonlar hangileri? Tüm bu soruların cevabını işin olsa ekibi olarak araştırdık. Başvuru yapacak olan adayların bilgisine sunuyoruz. Hatırlatmak isteriz ki bazı başvurular için 20 Mayıs 2018 tarihinde son bulacak. İŞKUR TYP başvurularında alımlar şöyle:

ÇANKAYA SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI TYP ALIMI

Ankara ili Çankaya İlçesinde 16 Mayıs tarihinde başlayan alımlar 20 Mayıs tarihinde son bulacak. Adayların başvuruları bugün tamamlaması gerekiyor. Alım yapılacak olan kişi sayısı 10.

ANKARA BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ TYP ALIMI

Ankara Çankaya İlçesinde Ankara Bölge Adliye Mahkemesinde görev almak üzere temizlik görevlileri alınacak. Alım yapılacak olan 25 kişilik TYP başvuruları 20 Mayısta son bulacak.

KIRŞEHİR İL MÜFTÜLÜĞÜ TYP ALIMI

Kırşehir Merkezde bulunan İl Müftülüğüne 20 kişi çevre temizliği, Restorasyon, tarihi ve kültürel mirasın korunması, Ağaçlandırma, Park düzenlemeleri için alım yapılacak. 20 katılımcının alınacağı başvurularda 20 Mayıs tarihinde son başvuru alınacak. 21 Mayıs pazartesi günü seçim yapılacak.

KARABÜL İL İDARESİ TYP ALIMI

Karabük il idaresinde 50 kişi Kamusal altyapının yenilenmesi ve 50 temizlikçi alınacak. Başvurular 21 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

MUŞ İL KÜLTÜR TURiZM MÜDÜRLÜĞÜ TYP ALIMI

Muş ilinde yer alan Kültür Turizm Müdürlüğünde 20 kişi çevre temizliği uygulama alanı için alım yapılacak. Başvurular ise 22 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Toplum Yararına Programı kapsamında iş ilanlarına başvuru yapmak için İŞİKUR'a bireysel üye olarak giriş yapmak gerekmektedir. Üye olmayanlar ise İŞKUR Portal Sistemine kayıt olmalarının ardından aşağındaki bağlantıyı tarayıcından açarak son başvuru tarihinden önce başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuru için: https://goo.gl/vpFFwq

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 15:57
YORUM EKLE