İŞKUR Tarafından En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR tarafından açıklanan iş ilanlarına göre farklı meslek grupları adı altında personel alımı yapılacağı açıklandı. İŞKUR tarafından yapılacak personel ilanlarının detayları haberimizde..

İŞKUR Tarafından En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapılacak

Türkyie İş Kurumu tarafından yayınlanan personel ilanlarına göre farklı kurumlar kendi bünyelerinde çalıştırmak üzere beden işiçisi alımı yapacağını açıkladı. 3 farklı illerde bulunan farklı kurumlar bünyesinde yapılacak olan beden işçisi alımları için adayların belirlenen başvuru şartlarına göre hareket etmeleri aksi taktirde yapılan başvuruların geçersiz sayılacağı açıklandı.Yapılacak alımlar ile ilgili olarak kurumların belirlemiş olduğu özel şartlarında olduğunu, adayların bu şartlara çok dikkat etmeleri gerektiği açıklandı.

Başvuru Şartları ve Detayları

İŞKUR tarafından açıklanan personel alım ilanlarıyla iligli olarak adaylar için belirtilen başvuru şartları şu şekildedir; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, kamu haklarından mahrum olmaması, adli sicilininin temiz olması, belirtilen illerde ikamet ediyor olmak, uzun süreli çalışmasına engel olabilecek sağlık sorununun bulunmaması, güvenlik soruşturmasından olumlu referans almak" gibi şartlar adaylar için belirlenen genel başvuru şartlarındadır. İŞKUR üzerinden yapılacak olan alımlar ile ilgili olarak adayların kurumlar tarafından belirlenen özel başvuru şartlarına da bakıp ona göre başvuru yapmaları gerekmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 22:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem özkan
Adem özkan - 2 yıl Önce

Bu işe talibim 05317326690

Adem özkan
Adem özkan - 2 yıl Önce

İş arıyorum 45 yaşındayım tl05317326690

Nesrin Aydemir
Nesrin Aydemir - 1 yıl Önce

Sadece bayanların olduğu bolum

Hamza TÜRKER
Hamza TÜRKER - 1 yıl Önce

İş arıyorum acil

Zeynep ÇETİN
Zeynep ÇETİN - 1 yıl Önce

Bu işe talibim

Zeynep ÇETİN
Zeynep ÇETİN - 1 yıl Önce

İş arıyorum 48 yaşındayım temizlik dışında heris olabilir

Is istiyorumm
Is istiyorumm - 7 ay Önce

Her is olabilir 30 yasindayim