Ağrı Belediyesinde Çalışmak Üzere En Az Okur-Yazar Olan 324 Personel Alınacak!

Ağrı Belediyesine 324 kamu işçisi alımı yapılacak. İŞKUR personel alımında başvurular devam ediyor. Eğitim düzeyinde okur-yazar ve ilk okul mezunu olması yeterli olan personel alımına ilişkin detaylar haberimizde..

Ağrı Belediyesinde Çalışmak Üzere En Az Okur-Yazar Olan 324 Personel Alınacak!

Ağrı Belediyesinde görev almak üzere 324 personel alımı yapılacak. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanda Ağrı Belediyesinde çalışmak üzere Öz Ağrı Firması personel alımı yapılacağı belirtildi. İŞKUR işçi talep formu üzerinden yapılan ilanın detayları da belli oldu. İşte detaylar.

BAŞVURU ŞARTLARI

Ağrı Belediyesi daimi işçi alımında başvuru yapacak olan adayların okur-yazar olmaları yeterli olacak. Diğer yandan ilk okul, lise ve lisans mezuniyeti olan adayların bu ilana başvuru yapabileceği müracaat koşullarında açıklandı. 

HANGİ UNVANLARDA ALIM YAPILACAK?

Ağrı Belediyesinde görev almak üzere çok sayıda personel istihdamında mesleki özellikler bölümünde işçi, temizlikçi şoför, teknisyen, usta, vasıflı İşçi,  kasap, kontrolör, mühendis, operatör  unvanları için alım yapılacak. Her unvanda ne kadar personel alımı yapılacağı konusunda ise bir açıklama bulunmuyor. 

BAŞVURU TARİHLERİ

İŞKUR kurum dışı kamu işçisi alımında başvuruların 2 Nisan tarihi itibari ile alınmaya başlanacağı belirtildi. Son başvuru tarihi ise 30 Mayıs 2018 tarihinde son bulacak. 

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER?

Adayların kamu işçisi alımında başvuru yapabilmeleri için badece Kimlik belgesi ile sabıka kaydının olması yeterli olacak. Adaylar ilgili ilanı aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler.

Başvuru kılavuzu için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 22:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
serkan  yeşilbaş
serkan yeşilbaş - 4 yıl Önce

orta okul mezunuyum e.sınıfı ehliyetim tecrübem bilgim vardır 05537988679 tabi dikkate alırsanız sevinirim

Yunus
Yunus - 4 yıl Önce

1977 Malatya doğumluyum aslen Erzurum luyum kasap mesleki usta eğitici belgem var yayınlanan ilan henüz işkur sayfasında görülmemekte başvuru Türkiye geneli mi nasıl başvuru yapacağız bilgi verirseniz sevinirim.

Ömer sancak
Ömer sancak - 4 yıl Önce

Ben ömer sancak ben altıyıl ağrı il özel idaresinde çalıştım ağrı belediyesinde çalışmaknistiyorum tecrübeli operwtörüm 05330485243 benim numaram

Inşallah bizede kadro gelir cumhur başkanımızada göveniyoruz söz verdi kitlere
Inşallah bizede kadro gelir cumhur başkanımızada göveniyoruz söz verdi kitlere - 4 yıl Önce

ÎnşAllah kit kadro gelir tayip babaya her zaman göveniriz

Sevim
Sevim - 4 yıl Önce

Özel güvenlik belgem var silahlı iş arıyorum nereye başvuru yapcagimi bilmiyorum bilen varsa yardımcı olsun

Özkan demir
Özkan demir - 4 yıl Önce

Agri taşlıçayliyim istanbulda oturuyorum ağrı belediyesinde çalışırım.

Harun
Harun - 4 yıl Önce

harun dogan orta okul menzunuyum ehliyetim e. sınıfı soforluk tecrubem war işe ihtiyacim var evim kirada iki çocuk babasiyim lutfen dikkate aliniz teşekkürler numuram 0531 767 2441

Demet
Demet - 4 yıl Önce

iş arıyorum ev hanımıyım ise ihtiyacim var ağrı merkezde oturuyom