612 Personel Alınacak! Mezuniyet Şartı Yok İŞKUR' da Yayımlandı

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 612 personel alımında mezuniyet şartsız alımlar gerçekleştirilecektir. Yürütülen personel alımlarına başvurular, bilinmesi gerekenler ve diğer detaylar haberimizdedir...

612 Personel Alınacak! Mezuniyet Şartı Yok İŞKUR' da Yayımlandı

Kamu kurum ve kuruluşları için açıktan alımlar devam ediyor, KPSS merkezi atama tercihleri milyonlarca aday tarafından merakla bekleniyor. Yürütülen memur personel alımlarının yanı sıra özel sektör için de alımlar İŞKUR üzerinden yapılmaya devam ediyor. Yüzbinlerce kişi için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayımlanmış ve başvurulara açık durumdadır. İŞKUR üzerinde yayımlanan yeni bir ilan dahilinde BİM marketleri bünyesine personel alımları yapılacaktır. Yayımlanan ilanda adaylarda mezuniyet şartı aranmamaktadır. Tüm eğitim düzeyleri üzerinden okuryazar durumda olmak şartıyla alımlar yapılmaktadır. Şuan itibariyle ilgili ilana başvurular alınmaya başlanmıştır.

Başvurular nereye yapılacak, hangi kadrolara alımlar sağlanıyor?

İŞKUR üzerinden yayımlanan BİM personel alım ilanlarında Pazarlamacı, Bilgisayar Programcısı, Beden İşçisi (Genel), Reyon Görevlisi, Kasiyer, Diğer Mobilyacılar Ve İlgili İşçiler, Temizlik Görevlisi, Bilgisayar Teknisyeni, Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri, Mağaza Sorumlusu/şefi kadrolarına yönelik alımlar yapılmaktadır. Mezuniyet şartının aranmadığı bu ilanlarda toplam 612 kişi için alım gerçekleştirilecektir. Başvuracak olan adayların, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, T.C vatandaşı olması, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, kendini ifade edebilme yeteneğinin gelişmiş olması, dış görünüşüne dikkat etmesi, kendini geliştirmeye açık olması, iletişim becerilerinin gelişmiş olması ve mesai saatleri kavramına dikkat edebilecek olması gerekli görülmektedir. İlana başvurmak isteyen ziyaretçilerimiz www.iskur.gov.tr adresi üzerinden ilanlara erişip başvurularını gerçekleştirebilirler. Burada arama alanında BİM yazarak tüm ilanlara erişme imkanı bulacaklardır. İlanlara başvuruda bulunmadan önce tüm detayların okunması gerektiğini hatırlatarak, ilanlara başvuruların açıldığını ve başvurularınızı yapmanızı önermekteyiz.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 13:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayfer kaçar
ayfer kaçar - 3 yıl Önce

acaba kaç yaşa kadar alım olucak ben 43 yâşında dayım inşAllah benim başvurumda olur ortaöğretim mezunuyum

ayfer kaçar
ayfer kaçar - 3 yıl Önce

acaba yaş sınırı varmı ben 43 yaşındayım ve reyon görevlisi olmak isterim

ali rıza
ali rıza - 3 yıl Önce

alımlar devam edıyorumu

MUSTAFA CÖDEL
MUSTAFA CÖDEL - 2 yıl Önce

Issizim