Ziraat Bankası 0.89 Faiz Oranında 60 Ay Vadeli Sosyal Hayatı Destekleme Kredisi!

Kamu bankalarından farklı destek paketleri açıklanıyor. Ziraat Bankasının zorunlu bir takım ihtiyaçların ödemesine destek olmak için düşük faizli kredi paketi açıkladı!

Ziraat Bankası 0.89 Faiz Oranında 60 Ay Vadeli Sosyal Hayatı Destekleme Kredisi!

Ziraat Bankası 0,89 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi! 

Kamu bankalarından Ziraatbank ve Halkbank vatandaşların ekonomik hayatlarını desteklemesi amacı ile yeni ihtiyaç destek paketleri açılıyor. Halkbank emekli vatandaşlara 100.000 TL'ye kadar mutlu emekli ihtiyaç kredisi verecek. Yüzde 1.18 faiz oranından 60 ay vadeli kredi açıklandı. Emekli vatandaşların mutlu emekli ihtiyaç desteğini başvuru yapabilmeleri için SMS ile 3452'ye EMEKLİ, T.C. Kimlik numarasını, Gelir bilgisini, talep eden tutarı aralarında birer boşluk bırakarak yazmaları ve SMS göndermeleri yeterli olacak. Emekliler isterse ödeme taksitlerini; artan azalan, eşit taksit, üç ayda bir ödeme ya da serbest ödemeli şeklinde gerçekleştirilecektir.

Örnek başvuru olarak: EMEKLİ, 10234567890, 2500, 20000

KAMU BANKALARINDAN DESTEKLER;

Ziraatbank düşük faizli kredi desteğinin detayları ise şu şekilde olacak 30.000 TL'ye kadar 0,89 faiz oranı ile 60 aya varan taksitlerle çekebilecekler. Vatandaşlar; destekleri beyaz eşya, mobilya alımlarındaki ihtiyaçlarını gidermekte kullanabilecekler. Ziraat Bankası'na açıklamış olduğu kredinin adı sosyal hayata destek katkı paylı faturalı kredi paket olarak geçmektedir. Hazine ve Maliye Bakanlığının açıklamış olduğu sosyal destekleme paketlerinden bir tanesi olan bu desteğin başvuruları da gerek internet bankacılığından sms ile ya da şubelerden yapılabilecek. Bu finansmandan yararlanmak için anlaşmalı firmaların firmalardan satın alınabilecek. Çeyiz ürünleri, tekstil, kapı, pencere ürünleri, boyama ürünleri, küçük ev aletleri, Mobilya, bisiklet gibi birçok ihtiyacı Ödeme için kullanabilecekler. Firmalar müşterilerine sosyal hayatı destekleme kredisi paketinden faydalandırabilecek.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 17:42
YORUM EKLE