Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi Kampanyaları Devam Ediyor!

Vakıfbank müşterilerine ve müşterisi olmak isteyenlere sarıpanjur konut kredisi kampanyası ile uygun faiz oranı ile konut kredisi vermeye devam ediyor.

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi Kampanyaları Devam Ediyor!

Merkez Bankasının faiz oranlarının düşürmesi ile birlikte konut kredileri ciddi oranda düştü ve şu anda yüzde 0 faiz ile konut kredileri verilmektedir. En çok konut kredisi alınan bankalardan bir tanesi Vakıfbank olarak bilinmektedir. Kamu bankası olarak bilinmekte olan Vakıfbank'ta yüzde 0 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir. Buna göre Vakıfbank sarıpanjur ismini verdiği kampanya ile başvuru yapan müşterilere uygun görülmesi halinde 0,99 faiz oranından kredi vermektedir. Peki kredinin detayları nedir?

KREDİ FAİZİ ve DETAYLARI NEDİR?

Vakıfbank sarıpanjur konut kredisi ile kampanyasına devam ediyor ve faiz oranı yüzde 0,99 olarak açıklandı. Buna göre 100 bin lira konut kredisi çeken bir müşteri 120 ay vade ile krediyi çektiğinde bankaya toplam 10 yılda 171 bin 333 TL ödemesi gerekmektedir. Çekilen vade süresi 120 ay olduğunda dolayı müşterinin bankaya her ay en az bin 427 lira ödeme yapması gerekiyor. Tabi yine Merkez Bankası tarafından konut kredilerinde indirim yapılırsa müşteri çekmiş olduğu krediyi yapılandırabilir ve daha az faiz ödeyebilir. Konut kredilerindeki yüzde 0 faiz oranı Merkez Bankasının enflasyon oranlarına göre yaptığı hamlelerde bir değişiklik olmayana kadar devam edecek olup Vakıfbank sarıpanjur ile konut kredisi çekmek isteyenlerin satın aldığı evin ipoteğini vermesi gerekmekte olup banka evin mülk değerinin yüzde 80'ine kredi verebilmektedir.

YORUM EKLE