SSK, Bağkur Emekli Maaşı, KYK Burs Kredi Ödemesi Açıklaması! Ödeme Takvimi!

Kredi Yurtlar Kurumu KYK Bursları ne zaman ödenecek? Emekli maaşı ödemeleri ne zaman yapılacak. Başkan Erdoğan kabine toplantısı sonrası açıkladı. İşte tüm kredi burs ve emekli maaşı ödeme takvimi!

SSK, Bağkur Emekli Maaşı, KYK Burs Kredi Ödemesi Açıklaması! Ödeme Takvimi!

Emekli Maaşı KYK Burs ve Krediler Bayram Öncesi Ödenecek Ödeme Takvimi!

SSK, Bağkur ve Emekli Sandığından emekli olan vatandaşlar müjdeli haber geldi. Ramazan Bayramı öncesinde mayıs emekli maaşı ödemesi hesaplara yapılacak. Bilindiği gibi SSK’lılara ödemeler tahsis numarasına göre gerçekleştiriliyor. Daha önceki aylarda maaş tarihlerine göre bir ödeme takvimi açıklandı. Bu bağlamda bağ kurdan ve emekli sandığından emekli olacaklara mayıs emekli maaşı ödeme takvimi şu şekilde açıklandı.

Başkan Erdoğan açıklamasında Emekliliklerimiz bu ayki ödemelerini 15 Mayıs tarihinden itibaren hesaplara yatırılacak. 20 Mayıs tarihine kadar ödemeler tamamlanacak açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABER https://www.isinolsa.com/ekonomi/ssk-bagkur-emekli-sandigi-emekli-maaslari-bayram-oncesi-odenecek-h32880.html

BURS ÖDEMELERİ ÖDEME TAKVİMİ;

Gençlik ve Spor Bakanlığından yükseköğrenim bursu ve KYK bursu alan öğrenciler emüjdeli haber geldi. Başkan Erdoğan 6 Haziran tarihinde yapılacak burs ödemelerinin 19 mayıs tarihinde başlanarak bayrama kadar ödeneceğini ifade etti. Bilindiği gibi işsizlik ödemeleri de 5 mayıs tarihinde hesap numaralarına ve PTT üzerinden ödenmesi sağlandı.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/ekonomi/mayis-kyk-burslari-odenmeye-baslandi-iste-burs-kredi-odeme-takvimi-h32815.html

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut 47
Mahmut 47 - 3 ay Önce

Typ ne oldu typ typ kadro istiyoruz sayın cumhurbaşkanım yardım edin bize