Son Dakika İstanbul'da Deprem Meydana Geldi! Marmara 14 Kez Sallandı

İstanbul merkezli bir deprem meydana geldi. Son dakika haberi. istanbul ve çevresinde hissedilen deprem Marmarma bölgesinde 14 kez sarsıntı oldu.

Son Dakika İstanbul'da Deprem Meydana Geldi! Marmara 14 Kez Sallandı

İstanbul ilinde deprem meydana geldi. Son dakika!

Marmarma bölgesinde 14 kez sarsıntı oldu.  İstanbul ve çevresinde hissedilen deprem AFAD tarafından ölçülen depremde düşük şiddetindeki sarsıntıların en büyüğü 3.0 olarak açıklandı. Deprem sosyal medyada yankı buldu. Sosyal medya üzerinden vatandaşlar ardı ardına mesajlar attı.

4.7 ŞİDDETİNDE DEPREM;

Marmara denizinde yaşanan ardı ardına sarsıntılar Tekirdağ ilinde Şarköy ilçesindeki meydana geldiği belirtilen sarsıntılar ile birlikte toplamda 14 kez deprem olduğu bldirilmekte. En düşük şiddeti 1,1 olan sarsıntılar 3,0 aralığında oldu. Buna göre 16:37 saatinde yaşanan deprem 16,1 derinliğinde ve şiddeti ise 4,7 olarak açıklandı. Yaklaşık 20 saniye sürdü.

VALİ YERLİKAYA'DAN AÇIKLAMA;

Vali Yerlikaya deprem açıklaması yaptı. İstanbul Valisi Yerlikaya İstanbul depremi ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada deprem şiddetinin 4.7 olduğunu aktardı. Bilgi vermeye devam edeceğini de ekledi. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

SON DEPREMLER;

AFAD'tan yapılan açıklamalarda Tekirdağ, Çanakkale, Marmara Denizi olmak üzere Marmara bölgesinde ardı ardına yaşanan depremlerin listesi şu şekilde;

.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 17:20

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 9 ay Önce

Ne İstanbulu ya Tekirdağda oldu düzgün haber yapın